Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Przebudź się na wiosnę!

Przebudź się na wiosnę!

21 Dni Przebudzenie

 

21 DNI PRZEBUDZENIE to moc inspiracji. Potrzebujesz motywacji do zmiany? Sięgnij po audiobook i zeszyt ćwiczeń Olgi Kozierowskiej!

Audiobook 21 DNI PRZEBUDZENIE to zbiór 21 zadań do samodzielnego wykonania. Na każdy z tych 21 dni Olga Kozierowska przygotowała inne wyzwanie i sporą dawkę przydatnych narzędzi, podpowiedzi, pomysłów, dzięki którym łatwiej zmotywować się do działania i zrobić zadanie od początku do końca.

21 Dni Przebudzenie

Wszystko rozpoczyna zadanie na “Dzień 0”, którego celem jest oczyszczenie energii. Mówiąc krótko – chodzi o wprowadzenia porządku wokół nas. Gdy przestrzeń jest już wolna od rozpraszaczy i przeszkadzaczy, zaczyna się kolejny etap pracy nad sobą. Przy wsparciu Olgi Kozierowskiej będziecie uczyć się m.in. jak brać odpowiedzialność za własne szczęście, uwalniać się od zazdrości, złych wspomnień i negatywnych przekonań na własny temat, jak uczyć się być wdzięcznym, wybaczać i prosić o pomoc. Olga Kozierowska tłumaczy, co zrobić, by otworzyć się na nowe doświadczenia. – Możliwości i okazje przychodzą do nas co dziennie, jednakże mamy tendencję do ich niezauważania lub zamykania się na nie – wyjaśnia.

Nowością i dodatkową pomocą jest zeszyt ćwiczeń, w którym można zapisywać swoje postępy, przemyślenia, notatki.

Kiedy nadchodzi kryzys i trudno zmobilizować się do wykonania kolejnego zadania, Olga Kozierowska podsuwa także Koła Ratunkowe. Dzięki nim łatwiej dotrzeć do celu, czyli do Wielkiego Finału.

SPS-shop-single-items-zeszyt

 

Co możesz zyskać przystępując do projektu 21 DNI PRZEBUDZENIE? – Uświadomisz sobie, co Cię blokuje, a co może dodać Ci skrzydeł. Wyjdziesz ze strefy komfortu po to, by zmienić ograniczające Cię nawyki – tłumaczy Olga Kozierowska. A odkrywając, że potrafisz osiągnąć to, co uważałaś wcześniej za nieosiągalne, zyskasz nową siłę i wiarę w swoje możliwości. – Zrozumiałam, że wygrać życie, to wziąć za nie pełną odpowiedzialność. Ponieważ takie zmiany dokonują się od wewnątrz, kluczem jest praca nad sobą, swoimi myślami, przekonaniami, podejściem do świata, nastawieniem. A zaczęłam od prostych zadań, z pozoru błahych. Mających jednak, jak się okazało, niesamowitą moc. Zebrałam je wszystkie i tak też powstał Projekt 21 dni Przebudzenie – opowiada Olga Kozierowska.

21 DNI PRZEBUDZENIE i zebrane w nich ćwiczenia oraz motywacje, pomagają nie tylko zmienić nawyki, ale przekonują także, że zawsze masz wybór – tylko od ciebie zależy, czy zmienisz podejście do samej siebie i otworzysz się na nowe możliwości.

A zatem do dzieła! Nie czekaj – przebudź się na wiosnę i zacznij zmianę już dziś!

 

Audiobook i zeszyt ćwiczeń Olgi Kozierowskiej dostępny jest już w sprzedaży w naszym Sklepie!

SPS-shop-single-items-cd

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!