Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Kiedy na mojej drodze pojawia się wyzwanie, zachowuję zimną krew – mówi Katarzyna Ryfka-Cygan, ambasadorka Sukces TO JA.

Kiedy na mojej drodze pojawia się wyzwanie, zachowuję zimną krew – mówi Katarzyna Ryfka-Cygan, ambasadorka Sukces TO JA.

ambasadorka Sukces TO JA

 

Potrzeby zawodowe, biznesowe czy życiowe kobiet często spychane są na dalszy plan. Czas to zmienić! Przeczytaj kwestionariusz Katarzyny Ryfki-Cygan, ambasadorki Sukces TO JA w Katowicach.

Jestem…

kobietą aktywną biznesowo, rodzinnie, społecznie. W biznesie od 2004, gdy zaczynałam rozwijać pierwszy, rodzinny sklep internetowy. Potem powstawały kolejne, model był weryfikowany aż skończyło się na firmie produkcyjnej zaopatrującej w naturalne produkty do spania i medytacji dziesiątki firm w całej Europie. Jestem też trenerem, przeszkoliłam setki osób i firm z tego, jak rozpocząć sprzedaż przez Internet.

Inspiruje mnie…

czytanie książek i ebooków, słuchanie audiobooków o tematyce poradnikowej oraz biograficznej. Odpowiednio dobrane to prawdziwa kopalnia wiedzy i inspiracji. Niemal z każdej wyciągam dla siebie kilka-kilkanaście wniosków, które od razu staram się zacząć wcielać w życie.

Chcę…

rozwijać siebie i swój biznes na skalę globalną, zdobywać nowe rynki. A przy tym dzielić się swym doświadczeniem z innymi, szkolić, inspirować, motywować i doradzać.

Ważne dla mnie są…

rodzina, sukces, rozwój osobisty, niezależność i wolność finansowa. A przede wszystkim działanie w zgodzie ze swoimi wartościami.

Kiedy na mojej drodze pojawia się wyzwanie, to…

zachowuję zimną krew, analizuję możliwe przyczyny powstania trudnej sytuacji, a następnie potencjalne możliwości jego rozwiązania i wdrażam je w życie. Wyciągam wnioski, przyjmuję lekcje i idę dalej do przodu zostawiając przykre doświadczenia za sobą.

Wspieram kobiety, ponieważ…

od wieków uczone są bycia grzecznymi, posłusznymi i uległymi. Społeczeństwo, otoczenie, czasem nawet rodzina wywiera na nie ogromną presję bycia układną żoną i mamą. Ich potrzeby zawodowe, biznesowe czy życiowe często spychane są na dalszy plan. Same często w siebie nie wierzą, a gdy próbują podejmować próby zmiany swojej sytuacji ciężko im o dobry i pewny start. A może być inaczej i mam nadzieję, że jako Ambasadorka programu będę miała swój mały wkład w zmianę tej sytuacji.

Kobieta, którą podziwiam…

jest dla mnie inspiracją do dalszej, ciągłej pracy. Pokazuje mi, że stać mnie na zdecydowanie więcej niż widzę i myślę sama. Pozwala mi się rozwijać, stawać jeszcze lepszą wersją samej siebie.

Zostałam ambasadorką Sukces TO JA, żeby…

aktywnie wspierać kobiety, stworzyć ich lokalną społeczność w ramach której będą mogły się rozwijać, pomagać sobie nawzajem, dzielić sukcesami, radzić z wyzwaniami itp.

Kiedy osiągam sukces to…

świętuję

Sukces to dla mnie…

osiągnięcie zaplanowanego celu. Bez względu na to, czy to cel związany z rodziną, otoczeniem czy biznesem – jeśli coś zaplanuję i konsekwentnie idąc po obranej ścieżce to realizuję to dla mnie sukces. Nie wygrana w lotto czy inna sytuacja losowa. Mam na myśli wyłącznie efekty swoich własnych, świadomie podjętych działań.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!