Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Poznaj finalistki w kategorii Kobieta w Nowych Technologiach!

Poznaj finalistki w kategorii Kobieta w Nowych Technologiach!

 

W tej kategorii nagradzane są kobiety, które stworzyły nową technologię (w obszarach STEM i medycyny) lub wykorzystują nową technologię w biznesie i dzięki niej mają szansę na rynkowy sukces, bądź te, które popularyzują wiedzę o nowych technologiach, promują jej zastosowanie oraz edukują. Partnerem kategorii jest IGT.

– Bardzo się cieszę, że mogę po raz kolejny uczestniczyć w pracach Jury. Kiedy zaczynaliśmy naszą współpracę z Bizneswoman Roku, nie miałem ani przez chwilę wątpliwości, że konkurs ten przyciągnie prawdziwe zawodowe perły – także spośród Pań, działających branży nowych technologii. Stąd nasz pomysł, by zostać sponsorem tej właśnie kategorii. Podczas każdej kolejnej edycji mamy do czynienia z kandydatkami, które swoją codzienną pracą udowadniają, że nie specjalne traktowanie czy szczególne zachęty, ale prawdziwa pasja to droga do sukcesu. Tworzą rozwiązania, które mają faktyczny wpływ na nasze codzienne życie – podkreśla Jarosław Dąbrowski, Członek Zarządu, Dyrektor ds. technologii IGT Poland.

Finalistki w kategorii Kobieta w Nowych Technologiach:

JOANNA CICHOCKA – współzałożycielka i COO w startupie technologicznym Wandlee dostarczającym chatboty ze sztuczną inteligen

cją. Rozwiązania proponowane przez spółkę automatyzują komunikację marek z konsumentami w komunikatorach tekstowych. To właśnie zespół Wandlee zbudował pierwszego w Polsce chatbota na platformie Facebook Messenger i został zaproszony jako pierwszy i jedyny w Polsce do partnerstwa z Facebookiem w tej dziedzinie.

PAULA JANUSZKIEWICZ – Prezes i założycielka CQURE, światowej klasy ekspertka w zakresie cyberbezpieczeństwa. Jako jedyna kobieta w Polsce posiada dostęp do kodu źródłowego Windows. Ma ponad 15 lat doświadczenia w dziedzinie cyberbezpieczeństwa- przeprowadza testy penetracyjne m.in. instytucji państwowych i największych korporacji, oraz szkoli specjalistów IT. Aktualnie zarządza departamentami firmy w Warszawie, Nowym Jorku, Dubaju i Zug.

ANNA WÓJCICKA – współzałożycielka i prezes spółki Warsaw Genomics, której celem jest upowszechnienie wśród Polaków badań genetycznych jako elementu profilaktyki, diagnostyki oraz nowoczesnej terapii. Dzięki autorskim algorytmom, zespół Warsaw Genomics wykonuje badania w cenach kilkukrotnie niższych niż konkurencja. Współrealizatorka programu BadamyGeny.pl, który umożliwia każdej osobie w Polsce określenie ryzyka zachorowania na raka i personalizację działań prewencyjnych.

***

O Konkursie

Ogólnopolski Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku od 9 lat nagradza przedsiębiorcze Polki. Otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieć kobiecego networkingu. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli kobiet w życiu gospodarczym Polski.

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest największą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce. Jej misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań. Współzałożycielkami fundacji są: Olga Kozierowska oraz Olga Zarachowicz. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.sukcespisanyszminka.pl oraz www.sukcestoja.pl

Organizator: Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką
Partner strategiczny: Mastercard
Partnerzy kategorii: Coca-Cola Poland Services, DPD Polska, IGT Poland, Shell
Partner edukacyjny: Microsoft
Partner merytoryczny: Deloitte
Partnerzy Gali: Ghelamco, Jacob’s Creek, La Perla,
Partnerzy: Ambasada Australii, Teraz Polska, Program Executive MBA@UW, Business Center Club, Vital Voices
Patroni medialni: Dziennik Gazeta Prawna, chillizet, Warsaw Business Journal, polki.pl, Polsat Cafe, Uroda Życia, Brief, Sukces Pisany Szminką

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!