Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Poznaj finalistki w kategorii Liderka w Korporacji!

Poznaj finalistki w kategorii Liderka w Korporacji!

 

W tej kategorii nagradzane są kobiety pełniące kluczowe stanowiska kierownicze lub zarządcze – menedżerki, dyrektorki, członkinie zarządu lub prezeski w spółkach prawa handlowego.

Finalistki w kategorii Liderka w Korporacji:

MAGDALENA MACKO-GIZIŃSKA, Dyrektor Departamentu Jakości, Bank Millennium SA. Od 16 lat związana z bankowością. W Banku Millennium od 2006 roku, początkowo w Departamencie Marketingu jako Kierownik Zespołu Zarządzania Portfelem Kart Kredytowych, a następnie w Departamencie Operacji jako szef operacji detalicznych. Od 2011 w roli dyrektora Departamentu Jakości wraz z zespołem zbudowała niekwestionowaną pozycję Banku Millennium jako lidera jakości w polskim sektorze bankowym. Skuteczny manager specjalizujący się w przeprowadzaniu transformacji i zarzadzaniu zmianą. Rozpoznawany na rynku ekspert w obszarze budowania doświadczeń klienta. Od lat zaangażowana we wspieranie rozwoju młodych managerek poprzez liczne działania mentoringowe.

KATARZYNA PYŚ-FABIAŃCZYK, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Europa Środkowo-Wschodnia, BNP Paribas Real Estate. Dyrektor zarządzająca projektami logistycznymi i przemysłowymi w Europie Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate. Założycielka platformy networkingowej dla kobiet i prezeska Stowarzyszenia Liderek w Biznesie “Ladies First”, zrzeszającego ponad 200 menadżerek z branż uznawanych za typowo męskie. W 2017 roku nominowana do nagrody “Osobowość Roku na Rynku Nieruchomości”.

BARBARA SOBALA, Wiceprezes Zarządu Citi Handlowy. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w bankowości, w szczególności w obszarze zarządzania ryzykiem i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Do Banku Handlowego dołączyła w 2005 r. Od roku 2012 kierowała Pionem Ryzyka Bankowości Korporacyjnej, a w roku 2013 została powołana do pełnienia funkcji Wiceprezesa w Zarządzie Banku. W 2011 r. została zaproszona, jako jedyna kobieta z ryzyka Citi z Europy, do uczestnictwa w rocznym programie Women in Risk, będącym globalnym programem Citi promującym Kobiety w biznesie. Pełniła funkcję mentorki dla wielu kobiet stojących w obliczu wyzwań zawodowych przekazując im swoją filozofię sukcesu zawodowego.

***

O Konkursie

Ogólnopolski Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku od 9 lat nagradza przedsiębiorcze Polki. Otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieć kobiecego networkingu. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli kobiet w życiu gospodarczym Polski.

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest największą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce. Jej misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań. Współzałożycielkami fundacji są: Olga Kozierowska oraz Olga Zarachowicz. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.sukcespisanyszminka.pl oraz www.sukcestoja.pl

Organizator: Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką
Partner strategiczny: Mastercard
Partnerzy kategorii: Coca-Cola Poland Services, DPD Polska, IGT Poland, Shell
Partner edukacyjny: Microsoft
Partner merytoryczny: Deloitte
Partnerzy Gali: Ghelamco, Jacob’s Creek, La Perla,
Partnerzy: Ambasada Australii, Teraz Polska, Program Executive MBA@UW, Business Center Club, Vital Voices
Patroni medialni: Dziennik Gazeta Prawna, chillizet, Warsaw Business Journal, polki.pl, Polsat Cafe, Uroda Życia, Brief, Sukces Pisany Szminką

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!