dzień porażki III edycja / sukces to ja

Kryzys? Co to dla mnie! Weź udział w tej konferencji

13 października 2021 odbędzie się 3. edycja Dnia Porażki. To konferencja propagująca kulturę uczenia się na błędach, która jest niezbędna w budowaniu przyjaznego środowiska pracy, otwartości, innowacyjności, odwagi w działaniu i mierzeniu się z własną niedoskonałością.

Jak zrozumieć zmiany?

Ostatnie miesiące były wyzwaniem. Pandemia COVID-19 zburzyła dotychczasowy porządek świata. W obliczu niepewności, nieprzewidywalności i zmieniających się warunków stanęło życie prywatne, relacje społeczne i biznes większości branż. Niektóre zjawiska przyspieszyły, inne są zupełnie nowe. Dla wszystkich dobre zrozumienie charakteru zmian jest głównym wyzwaniem zawodowym i osobistym. Adaptacja i elastyczność stają się kluczowymi umiejętnościami. W wielu miejscach doświadczyliśmy braku gotowości i nieprzygotowania do mierzenia się z tą sytuacją. Dlatego wyciągając lekcje, dzieląc się zdobytym doświadczeniem, możemy działać z większą otwartością, skupiając się na tym co najważniejsze w naszym życiu i funkcjonowaniu biznesu. Nie chcemy, aby nauka z porażek wyniesionych z tego okresu przepadła, abyśmy w przyszłości, w obliczu podobnych problemów, byli przygotowani na lepsze radzenie sobie z nimi.

Jak zapobiegać porażkom?

Tegoroczna edycja Dnia Porażki będzie przebiegała pod hasłem „Jak zapobiegać porażkom?”. Prelegenci podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, które pomogą i zainspirują do podejmowania działań pozwalających na unikanie porażek w przyszłości lub zminimalizowanie ich skutków. Tak tych zawodowych jak i prywatnych.

Jakie tematy zostaną poruszone podczas konferencji?

W trakcie spotkań będzie można usłyszeć m.in. odpowiedzi na pytania: Jak zabezpieczyć się przed błędami? Co robić, aby zminimalizować ryzyko niepowodzeń? Jak przygotować się na potencjalne problemy – fizycznie i psychicznie? Jak radzić sobie w ekstremalnie ciężkich sytuacjach?

Obszary tematyczne konferencji:

  • Jak zapobiegać porażkom?
  • Życie prywatne
  • Lekcje 2020
  • Praca i życie online
  • Just culture

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

Do udziału w spotkaniu organizatorzy zapraszają przedsiębiorców, którzy chcą wykorzystać naukę na błędach do rozwoju swojego biznesu, menedżerów zainteresowanych rozwojem pracowników i organizacji, pracowników działów HR i Jakości, którzy chcą wdrożyć kulturę uczenia się na błędach oraz osoby zarządzające projektami lub zainteresowane rozwojem osobistym.

Zobacz webinar Sukces TO JA z pomysłodawcą konferencji – Jackiem Łojewskim!

Czy rozmowa o błędach przynosi korzyści?

Przyznawanie się do błędów i niepowodzeń nie jest łatwe. W dużej części wynika to z obawy, że spowoduje to pogorszenie sposobu, w jaki postrzegają nas inni. Obawiamy się, że ludzie będą uważali nas za nieudaczników, za osoby niekompetentne, nie umiejące sobie radzić. Tymczasem rozmawianie o błędach niesie za sobą wiele korzyści – wewnętrznych i zewnętrznych.

Dzięki udziałowi w Dniu Porażki dowiesz się, jak przeżyć większe i mniejsze niepowodzenia w taki sposób, aby być po nich silniejszymi i mądrzejszymi oraz jak radzić sobie z niepowodzeniami i porażkami, aby nie były destrukcyjne, lecz dawały nowe możliwości. Usłyszysz o tym, jak doświadczeni menedżerowie znajdują odwagę do podejmowania obarczonych ryzykiem niepowodzenia decyzji, które mają wpływ na świat wokół nas.

Dzień porażki

Szczegóły wydarzenia i bilety: https://dzienporazki.pl/. Na tej stronie znajdziecie także materiały archiwalne z poprzednich edycji, dzięki którym przekonacie się czy warto (a warto!) wziąć udział w wydarzeniu.