MyOla

Żeby było Ci lżej. Żeby było Ci łatwiej. Żeby było Ci lepiej. Jestem tu dla Ciebie i mogę pomóc. Zobacz jak!

-Ola-

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on linkedin

 

 

Czujesz się przytłoczona wyzwaniami codzienności? Siedzi w Tobie ciągła potrzeba rozwoju? Chcesz uwolnić to co Cię blokuje i przyciągnąć to, co Cię wzmacnia. A może potrzebujesz wskazówek, które pomogą Ci kreować swoją wymarzoną ścieżkę zawodową? Chętnie pomogę Ci być szczęśliwą ze sobą, w innymi i w biznesie. 

Chciałabym, abyś poczuła, że możesz na mnie polegać, dlatego z mojego wsparcia możesz skorzystać o dowolnej porze dnia i nocy i w wybranym przez siebie miejscu. Wystarczy, że będziesz miała przy sobie telefon. Jak to możliwe?

Przygotowałam audio programy rozwojowe i wzmacniające w czterech kategoriach: JA, rodzina, związek i kariera. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Dzięki nim będziesz mogła: uspokoić tempo swojego życia, odnaleźć swoją autentyczność i wewnętrzną moc, będziesz wyrażać siebie pewniejszy sposób oraz z odwagą i radością podejmować nowe wyzwania zawodowe. Podpowiem Ci, jak budować zdrowe relacje, w jaki sposób rozmawiać by związek wzmacniać a nie osłabiać, jak poradzić sobie w trudnych momentach zachowując godność i szacunek do siebie. Pomogę Ci budować zdrowe relacje w rodzinie, a także tworzyć i wzmacniać własną integralność osobistą. To wszystko może być na wyciągnięcie Twojej ręki. Wystarczy, że pobierzesz aplikację MyOla (www.myola.pl).

Jeżeli potrzebujesz pomocy doraźnej przygotowałam dla Ciebie koła ratunkowe i ćwiczenia oddechowe, które mogą ukoić Twoje nerwy, Twój stres, Twoje obawy. W wolnej chwili możesz także razem ze mną uwalniać emocje za pomocą medytacji.

Oprócz tego zebrałam dla Ciebie w tej aplikacji najciekawsze rozmowy z ekspertami, mentorami, psychologami, którzy dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniami. Rozmowy o emocjach, o nawykach, o sposobach na lepsze zrozumienie siebie i innych oraz skuteczniejsze działanie. Rozmowy z ekspertami takimi jak Miłosz Brzeziński, Maria Rotkiel, Tatiana Mindewicz-Puacz czy Dagmara Skalska.

Pamiętaj, jestem tu dla Ciebie – zawsze, kiedy potrzebujesz rady, praktycznych rozwiązać czy wsparcia. Mój czas i uwaga zawsze będą skierowane na tylko Ciebie.

Może się zaprzyjaźnimy?

Wejdź na www.myola.pl i pobierz moją aplikację do swojego telefonu.

Buziaki,
-Ola-

MyOla
#JestemTuDlaCiebie

 

Aplikacja powstała przy współpracy z Fundacją Coca-Cola w Atlancie.

 

Zarejestruj się aby otrzymać newsletter