Kim jest przedsiębiorca postpandemiczny

Kim jest przedsiębiorca postpandemiczny?

Dominika Jajszczak

Chcemy pokazać, że poza mężczyznami, którzy być może świetnie sobie radzą w mediach są też kobiety, które posiadają wiedzę, posiadają doświadczenie, ale często brakuje dla nich miejsca, żeby mogły się tą wiedzą, czy doświadczeniem podzielić.
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on linkedin

Kim jest przedsiębiorca postpandemiczny?

Dla jednych brzmi dumnie, dla drugich być może groźnie. Kim jest przedsiębiorca postpandemiczny? Czego potrzebuje? Na co musi zwrócić uwagę? Na ile klienci mają więcej do powiedzenia i na ile wielkie marki są skłonne ich słuchać? Jak wygląda rekrutacja i budowanie zespołów w czasach pandemii? Czy nowi pracownicy i nowi partnerzy potrzebują więcej miękkich czy twardych umiejętności? Przed nami teraz wiele pytań, a te kobiety znają na nie odpowiedzi. Zapraszamy do obejrzenia debaty!

Do debaty zostały zaproszone ekspertki i top menedżerki z dużych organizacji:

  • Izabela Jamka, Shell
  • Katarzyna Zawodzińska, Unilever
  • Katarzyna Gawlik, Deloitte

Skąd pomysł na inicjatywę?

Gdy na świecie rozgorzała pandemia, każdego dnia dziesiątki ekspertów w polskich mediach komentowało bieżące wydarzenia. Wśród nich zabrakło jednak kobiet. Czy to oznacza, że kobiety nie są ekspertkami? Wręcz przeciwnie! Właśnie to zjawisko zainspirowało Olgę Kozierowską, prezeskę Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką oraz Klub Champions of Change do stworzenia tego projektu. Wiedza Nie Ma Płci to łącznie pięć debat, w których to ekspertki zabierają głos. Jedynym mężczyzną jest dziennikarz prowadzący wydarzenia – Jarosław Kuźniar.

Co dalej?

Kolejna debata zaplanowana jest na 30 marca. Ostatnie spotkanie z cyklu Wiedza Nie Ma Płci, które odbędzie się 6 kwietnia, to debata fire chat. Uczestniczki będą dyskutować o tym, jaki będzie świat po pandemii, jaki jest współczesne przywództwo i jak budować stabilność finansową w niestabilnych czasach. Wszystkie materiały będą dostępne na Youtube Sukcesu Pisanego Szminką oraz dedykowanej akcji stronie.

Lista ekspertek

W ramach akcji Wiedza Nie Ma Płci została stworzona także lista ekspertek, kobiet biznesu zajmujących wysokie stanowiska w międzynarodowych firmach. Każda z nich ma wiedzę. Każda z nich posiada bogate doświadczenie. Każda z nich w swojej branży jest autorytetem. Serdecznie zachęcam wszystkich dziennikarzy i wydawców, aby zwrócili uwagę na listę przed wyborem gości do swojej kolejnej audycji bądź programu.

Zarejestruj się aby otrzymać newsletter