Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Konferencja „Sukces TO JA” już 7 kwietnia w Trójmieście!

Konferencja „Sukces TO JA” już 7 kwietnia w Trójmieście!

sukces to ja

Power Speech Olgi Kozierowskiej pt. „Mój Przyjaciel Kryzys” i duża dawka wiedzy, która pomoże ci stworzyć firmę lub znaleźć nową pracę! Zarejestruj się już dziś.


W ramach ogólnopolskiego programu aktywizacji zawodowej kobiet „Sukces TO JA”, 7 kwietnia w gdyńskim hotelu Mercure, odbędzie kolejna konferencja dedykowana kobietom chcącym powrócić na rynek pracy lub założyć własną firmę.

W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty w dwóch obszarach tematycznych:

  • JA-biznes – odpowiadające na potrzeby kobiet planujących założyć własną działalność
  • JA-kariera – opracowane z myślą o kobietach poszukujących pracy lub chcących ją zmienić.

Dla kobiet, które myślą o własnej firmie organizatorzy przygotowali sporą dawkę wiedzy z tego zakresu. Dominika Nawrocka opowie o tym, jak stworzyć model biznesowy i jak odnaleźć się w mediach społecznościowych. Aleksander Widera przybliży źródła finansowania firmy, Marta Olczak-Klimek wyjaśni najważniejsze aspekty prawne, a Dagny Kurdwanowska opowie o tym, jak prowadzić PR i budować silne relacje z mediami.

Uczestniczki, które nastawione są na szukanie nowej pracy lub powrót na rynek pracy dowiedzą się m.in. jak osiągać duże cele małymi krokami (dr Agnieszka Popławska-Boruc), jak stworzyć profesjonalne CV (Olga Zarachowicz), jak przeprowadzić autodiagnozę kompetencji zawodowych (Anna Stankiewicz), jak uważnie zarządzać czasem (Piotr Bucki) oraz jak mówić o sobie językiem korzyści (Olga Kozierowska).

Warsztaty poprowadzą przedsiębiorcy i praktycy biznesu oraz eksperci w dziedzinie rekrutacji i rozwoju karier. W programie także najnowszy Power Speech Olgi Kozierowskiej pt. „Mój Przyjaciel Kryzys”.

Udział w programie jest bezpłatny. Wymaga wcześniejszej rejestracji.

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

„Sukces TO JA” to największy i kompleksowy program wzmacniania aktywności zawodowej kobiet, zainicjowany przez Sukces Pisany Szminką i firmę Coca-Cola. Program dedykowany jest kobietom chcącym powrócić na rynek pracy, znaleźć lepszą pracę lub zdobyć wiedzę i kompetencje niezbędne do tego, by założyć i prowadzić własną firmę.

Warsztaty „Sukces TO JA” odbyły się już w Warszawie, Katowicach, Bydgoszczy i Radomiu. Uczestniczyło w nich blisko 500 kobiet, a średnia ocena wydarzenia wyniosła 9,8 w skali do 10.

Trójmiejska konferencja w ramach programu ,,Sukces TO JA” odbędzie się już 7 kwietnia
w hotelu Mercure Centrum w Gdyni, w godzinach 8:30 – 16:30. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział należy się zarejestrować na www.sukcestoja.pl.

– Z raportu “Praca i przedsiębiorczość kobiet – potencjał do wykorzystania w Polsce” przygotowanego na zlecenie firmy Coca-Cola wynika, że wskaźnik aktywności zawodowej Polek wynosi obecnie jedynie 61,4%. To mniej niż średnia w krajach UE. Dlatego też tak ważne są działania wpierające aktywność kobiet na rynku pracy zarówno w obszarze kariery jak i przedsiębiorczości. Program „Sukces TO JA” powstał z myślą, aby odpowiadać na te potrzeby. Powstał z myślą o kobietach, które chcą zmiany w swoim życiu, ale potrzebują pomocy w realizacji tych planów. Podczas spotkania w Trójmieście zaprezentujemy praktyczne wskazówki i umiejętności, które są niezbędne zarówno dla kobiet pracujących w firmach lub poszukujących pracy, ale i tych chcących prowadzić biznes. To porcja wiedzy, która została staranie dobrana w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia z pracy z kobietami i dla kobiet– mówi Olga Kozierowska, twórczyni Sukcesu Pisanego Szminką.

Na program „Sukces TO JA” oprócz bezpłatnych konferencji i warsztatów składa się także kompleksowy portal wiedzy dedykowany kobietom www.sukcestoja.pl, na którym znajdują się wideo-szkolenia, interaktywne wykłady i ćwiczenia, pigułki wiedzy oraz szereg innych narządzi pozwalających w krótkim czasie opanować niezbędne kompetencje zawodowe.

W projekt zaangażowało się wielu ekspertów, którzy pragną dzielić się wiedzą, inspirować i motywować innych do działania. Są wśród nich: Ewa Foley ceniona promotorka pozytywnego życia, Marzena Chełminiak dziennikarka radiowa oraz life coach, Joanna Ceplin, ekspert ds. skutecznej komunikacji w social media, twórczyni markaonline.pl, Olga Zarachowicz ekspert w obszarach HR i negocjacji, Ewa Jarczewska-Gerc doktor nauk humanistycznych z Uniwersytetu SWPS, Dorota Stasikowska-Woźniak założycielka Dress for Success Poland, Jarosław Gibas socjolog, autor wielu książek z zakresu inteligencji emocjonalnej i psychologii rozwoju, Marcin Osman, przedsiębiorca i autor książek o biznesie m.in. ,,Biznes ci ucieka”, Dominika Nawrocka, przedsiębiorczyni i autorka książki ,,Kobieta i pieniądze”, Aneta Wątor ekspert od metody Keizen oraz Olga Kozierowska założycielka organizacji Sukces Pisany Szminką.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!