Czego potrzeba, by odnieść sukces

Pożegnaj poczucie winy i powitaj radość życia! Czego Ci potrzeba, by odnieść sukces?

Dominika Jajszczak

Czym jest dla Ciebie sukces? Czego potrzeba, by odnieść sukces? Wysokie stanowiska, szczęśliwa rodzina, pewność siebie i swoich działań? Dla każdego może oznaczać coś innego, ale zawsze sprowadza się do jednego – satysfakcji i samorealizacji. A przynajmniej tak powinno być! Jak tego dokonać? Sprawdź sama.

„Przez zdecydowaną większość swojego życia nosiłam w sobie poczucie winy. Dosłownie za wszystko. Za to, że rodzice się pokłócili, za to, że nie miałam samych piątek, za to, że koleżanka niedobrze się bawiła na moich urodzinach, za to, że nie lubiłam skrzypiec, na których grałam przez 16 lat. Za to, że ktoś mnie nie lubił w pracy, że odmówiłam komuś przysługi, że coś uznałam za złe i to zakomunikowałam, za próby bycia asertywną. Za to, że na macierzyńskim nie mogłam się odnaleźć i wróciłam po pół roku do pracy. Za to, że nie umiałam super gotować i nienawidziłam prasowania. Za to, że nie umiałam wytrwać na diecie i z zazdrością patrzyłam na szczupłe koleżanki. Za to, że byłam przeziębiona i poszłam na zwolnienie zamiast być w pracy. Za to, że nie zostawałam po godzinach, bo spieszyłam się do domu, do dziecka. Za to, że byłam nieszczęśliwa w małżeństwie i odeszłam od męża a to przecież grzech. Za to, że miałam ambicje.” – mówi Olga Kozierowska.

Masz tak samo? Nie przejmuj się. Większość z nas tak ma. Dobra wiadomość jest taka, że możesz zmienić taki sposób myślenia. Możesz pożegnać toksyczne poczucie winy, nadmierne poczucie obowiązku. Wystarczy parę ćwiczeń. Możesz je znaleźć w najnowszych kursie Olgi Kozierowskiej „Jak osiągnąć sukces?”. Poświęć parę minut i obejrzyj pierwszy odcinek. Zrób mały krok do przodu w swoim rozwoju osobistym.

Obejrzyj pierwszą lekcję!

Ten kurs online to kilka “pigułek na lepsze życie”. Na życie, z większą akceptacją siebie, umiejętnością zauważania i wykorzystywania możliwości, które pojawiają się przed nami każdego dnia. Życie świadome, gdzie widzisz to co ważne, słyszysz więcej niż słowa i nie boisz się czuć. Z 6 krótkich lekcji dowiesz się, jak:

– oswoić poczucie winy,
– stać się asertywną,
– komunikować się tak, by budować, a nie niszczyć,
– zadbać o swoje samowsparcie,
– użyć marzenia jako praktyczne narzędzie,
– budować markę osobistą,
– siebie docenić i wycenić, czyli o pewności siebie i wartości pieniądza.

Ten kurs online możesz realizować w wybranym przez siebie miejscu i czasie na komputerze bądź smartfonie. Nie zwlekaj i skorzystaj z tego prezentu!

Kliknij tutaj aby zapisać się na bezpłatny kurs online!