Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Jak nowocześnie prowadzić networking? To rozwiązanie to innowacja dla organizatorów i uczestników dużych wydarzeń!

Jak nowocześnie prowadzić networking? To rozwiązanie to innowacja dla organizatorów i uczestników dużych wydarzeń!

 

Ściąganie materiałów i prezentacji, wymiana kontaktów, a nawet numerek do szatni – to wszystko umożliwia SISKIN, innowacja technologiczna, która sprawi, że każde wydarzenie będzie interaktywne. Posłuchajcie audycji Stand UP Start UP, w której Olga Kozierowska rozmawia z Katarzyną Drynko.

SISKIN to innowacja technologiczna, która sprawia, że event staje się interaktywny zarówno dla organizatora wydarzenia, jak i uczestnika. Standardowe czynności, na przykład weryfikacja listy gości, przygotowanie raportu z podsumowaniem wydarzenia, wymiana kontaktów czy podzielenie się zdjęciami w mediach społecznościowych odbywa się zdecydowanie szybciej i prościej. Wszystko za pomocą zsynchronizowanego systemu wykorzystującego technologię NFC.

Co to znaczy? Posłuchajcie całej audycji:

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj!

TECHNOLOGIA

Stworzone przez SISKIN narzędzie opiera się na technologii komunikacji bliskiego zasięgu NFC (Near Field Communication). Spotykamy się z nią na co dzień m.in. przy okazji płatności zbliżeniowej kartą lub telefonem. Podstawowa zasada technologii NFC we wszystkich zastosowaniach pozostaje taka sama, a komunikacja nie ogranicza się jedynie do uwierzytelniania i przyznawania dostępu dla upoważnionej osoby, ale także zapisuje informacje o dostępie: czas, okres dostępu i wiele innych parametrów.

Stąd pomysł na wykorzystanie tego potencjału w event marketingu. SISKIN tworzy wygodne i praktyczne narzędzia, do których należy platforma eventowa i kompatybilne z nią usługi, takie jak: zarządzanie bazą uczestników, weryfikacja gości, komunikacja e-mailowa, SMS oraz PUSH, płatności bezgotówkowe czy interaktywne rozwiązania fotograficzne.

Od niedawna oferuje także system połączony z QR kodami. Wybór technologii ostatecznie zależy od budżetu, jaki organizator chce przeznaczyć.

EEG

NFC to nie jedyne fale radiowe, które wykorzystuje SISKIN. Również z myślą o branży eventowej stworzyli rozwiązania z wykorzystaniem EEG, czyli elektroencefalografii, używanej z powodzeniem w medycynie. EEG służy do treningu mózgu za pomocą tzw. neurofeedbacku. Podczas procesu wzmacniane są fale EEG i dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu uczestnik steruje aktywnością swojego mózgu tak, by wykonać dane polecenie – np. włączyć świetlny ledon za pomocą siły swojego umysłu. Dzięki sile skupienia osoba korzystająca z naszych rozwiązań EEG może m.in. wprawić w ruch zdalnie sterowany helikopter czy samochód czy rozświetlić specjalną ledową instalację.

Więcej na: https://siskin.tech

O Katarzynie Drynko

W SISKIN odpowiedzialna za new business i rozwój usług. Posiada ponad 11 letnie doświadczenie w marketingu i sprzedaży, skupione wokół obszaru digital i nowych technologii. Swoją pasję i wiedzę zaangażowała w ramach start-upu, który używa dość prostej technologii NFC/RFID do realizacji trudnych projektów eventowych. Pomimo krótkiego działania i początkowego rozwoju SISKIN ma na swoim koncie kilkadziesiąt zrealizowanych projektów, ponad 15750 zarejestrowanych i 7000 zweryfikowanych gości różnego rodzaju wydarzeń.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!