Sandra Panuś o tym, czym jest lęk a strach oraz autorytet

Chcesz zacząć dostrzegać nieskończoność możliwości?

Sandra Panuś

Komu nie marzy się praca, która będzie dawać radość, spełnienie i duże pieniądze? Miłość, która będzie nas unosić ponad ziemią, będzie dostarczać zrozumienie i dobry seks? Życie, które jest po prostu szczęśliwe?

Coś czego potrzebujemy

Otwieramy oczy i decydujemy od nowa, czego dzisiaj potrzebujemy, na co mamy ochotę, co chcemy uczynić częścią swojego życia. Często słyszymy, że im silniej koncentrujemy się na tym, czego chcemy, tym bardziej jest to dla nas realne i namacalne. Ale warto pamiętać, że nie tylko myśli kształtują nasze życie. Nie warto się spinać, bo to powoduje opór. Zaufaj i zacznij CZUĆ obfitość.

Świat nie lubi pustki, za każdym poczuciem braku stoi obfitość.

I to my decydujemy, która wersja jest nam bliższa. Zapraszam Cię na webinar, podczas którego porozmawiamy o tym, jak pokonywać opór i lęk przed otwarciem na obfitość i zmianami. Może warto zadać sobie pytanie jeszcze przed naszym spotkaniem online: co za naszymi lękami się ukrywa?

Czego dowiesz się podczas webinaru?

Chcesz zacząć wreszcie dostrzegać nieskończoność możliwości? Pożegnać w sobie niedostatek i wybrać życie w dobrostanie? Te webinar jest dla Ciebie! Podczas webinaru dowiesz się:

  • czym jest obfitość – stan posiadania kontra stan bycia,
  • co zrobić, aby zacząć dostrzegać nowe możliwości i poczuć obfitość w swoim życiu,
  • jak przestać pielęgnować w sobie niedostatek i otworzyć się na nowe i lepsze,
  • czym są nasze własne fale Alfa i jak o nie zadbać, aby żyło nam się lepiej.

Kto prowadzi webinar?

Webinar prowadzi Sandra Panuś – z pasji i zauroczenia rozwojem osobistym coach ICC, terapeutka TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) i doradca wizerunkowy. Jest autorką e-booka „Moc zmiany”, organizatorką kobiecych spotkań „Porozmawiajmy o” i Ambasadorką programu Sukces TO JA Fundacji Sukces Pisany Szminką.

Gościem specjalnym webinaru będzie Sylwia Kocoń – pisarka, metafizyk, była ekonomistka, autorka bestsellerowej książki „Bogaty budda. Bierz z życia to, co najlepsze”.

 >> ZOBACZ POZOSTAŁE NAGRANIA Z WEBINARÓW SUKCES TO JA <<