Just Paul

Nasz biznes powstał z pasji – mówią Oldze Kozierowskiej twórczynie marki Just Paul. Posłuchaj jak budowały sukces swojej firmy!

Dagny Kurdwanowska

 

Wiele biznesów kobiecych powstaje na macierzyńskim – kiedy kobiety nie chcą wracać już do korporacji, ale chcą stworzyć coś swojego. Taka jest też historia marki modowej, Just Paul. O tym, jak rozwijały swoją firmę i pracowały na jej sukces Oldze Kozierowskiej w chillizet opowiadają Paula Olechowska i Justyna Juszczyk-Grupińska.

Wiele kobiet obawia się iść za swoim marzeniem i zrobić ten wielkie krok – założyć własną firmę. A jak było z twórczyniami Just Paul?

– Początkowo działałyśmy bardzo bezpiecznie. Nie ryzykowałyśmy. Każda uszyta sukienka, zarabiała na kolejną – opowiadają Oldze Kozierowskiej. – Powstanie Just Paul to trochę dzieło przypadku. Najpierw każda szyła dla siebie. Potem koleżanki pytały o ubrania. Postanowiłyśmy stworzyć coś swojego – dodają.

Justyna Juszczyk-Grupińska i Paula Olechowska są finalistkami IX edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku.

Jak tworzyły firmę? Jak dawały sobie radę w trudniejszych momentach? Co daje im prowadzenie własnego biznesu? Posłuchajcie całej audycji?

Więcej na https://justpaul.pl