Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Olga Kozierowska w gronie Inspiratorów Biznesu 2017! Doceniono ją m.in. za ogólnopolski program aktywizacji zawodowej kobiet Sukces TO JA.

Olga Kozierowska w gronie Inspiratorów Biznesu 2017! Doceniono ją m.in. za ogólnopolski program aktywizacji zawodowej kobiet Sukces TO JA.

Inspiratorzy biznesu
Olga Kozierowska z nagrodą Inspiratorzy biznesu 2017

 

Współzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką – Olga Kozierowska, od wielu lat prowadząca działania wspierające kobiety w realizacji ich potencjału, znalazła się gronie nagrodzonych prestiżowym wyróżnieniem „Inspiratorzy Biznesu” 2017.

Została doceniona między innymi za największy w Polsce program aktywizacji zawodowej kobiet Sukces TO JA, który Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką realizuje przy wsparciu The Coca-Cola Foundation.

Inspiratorzy biznesu

Olga Kozierowska, od 10 lat kompleksowo wspiera kobiety. Dostarcza im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywuje je do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń. Stworzyła Sukces Pisany Szminką. To pierwsza w Polsce organizacja oraz portal internetowy, które kompleksowo wspierają przedsiębiorczość kobiet. Prowadzi autorskie audycje „Sukces pisany szminką” i „Stand Up Start Up” na antenie Radio ZET Chilli.

W ramach działalności Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką od 9 lat organizuje konkurs Bizneswoman Roku, w którym nagradzane są przedsiębiorcze Polki. Do tej pory tytuł Bizneswoman Roku zdobyło 50 wyjątkowych kobiet. Jest także pomysłodawczynią kampanii społecznej #StaćMnieNaSukces.

Wspieranie kobiet nagrodzone

Dwa lata temu w ramach działalności Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, przy wsparciu Fundacji Coca-Cola w Atlancie powstał program aktywizacji zawodowej kobiet „Sukces TO JA”. W ramach niego w największych miastach Polski odbywają się bezpłatne kursy „Projekt: Dobra Praca” oraz „Projekt: Zyskowny Biznes”, a przez cały rok zainteresowane Panie mogą skorzystać z oferty bezpłatnych kursów online. Do dzisiaj z oferty szkoleń i warsztatów skorzystało tysiące kobiet.

– Ogromnie się cieszę, że środowisko i branża biznesu dostrzega nasze działania. Znalezienie się w gronie Inspiratorów Biznesu to znak, że stwarzanie możliwości rozwoju dla kobiet jest tematem istotnym społecznie i biznesowo – mówi Olga Kozierowska. – Znalezienie się w gronie tak zacnych postaci to dla mnie dodatkowa motywacja do dalszych działań na rzecz kobiet w biznesie – dodaje na koniec.

„Inspiratorzy biznesu 2017” to pierwsza edycja wyróżnień, jakie co roku, zamierza wręczać agencja informacyjna Newseria. Laureaci wyłonieni zostali w drodze sondażu, w którym odpowiedzi udzielają zaproszeni menedżerowie. Ich zadaniem było wskazanie osób, które wg nich mają realny wpływ na rozwój firm, branż, albo tych, których działania wyznaczają nowe kierunki, kreują trendy, lub w inny istotny sposób wpływają na rozwój biznesu.

Tytuł Inspiratorzy Biznesu trafiły w tym roku m.in. do Beaty Stelmach, dyrektor generalny GE na Polskę̨ i kraje bałtyckie, Tomasza Rudolfa, współzałożyciela i dyrektora generalnego The Heart, Agnieszki Wasilewskiej-Semail, prezes zarządu Rafako, Jacka Siwińskiego, dyrektora generalny firmy VELUX Polska, Grzegorza Ślaka, prezesa zarządu Wratislavia BIOdiesel i Akwawit-Polmos, Marka Cywińskiego, dyrektora generalnego Kapsch Telematic Services, Leszka Czarneckiego i Piotra Kaczmarka, prezesa zarządu Getin Holding oraz Mateusza Grzesiaka, przedsiębiorcy, trenera i konsultanta.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!