Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Robienie czegoś jako pierwsza daje ogromną siłę – Olga Kozierowska rozmawia z laureatkami IX edycji konkursu Bizneswoman Roku

Robienie czegoś jako pierwsza daje ogromną siłę – Olga Kozierowska rozmawia z laureatkami IX edycji konkursu Bizneswoman Roku

 

-Mam kontakt z młodymi dziewczynami i chcę im pokazać, jak można łączyć różne elementy naszego życia – powiedziała Barbra Sobala, wiceprezes zarządu Citi Handlowy i laureatka Bizneswoman Roku 2017 w kategorii Liderka w Korporacji. – Dobrze jest coś robić jako jedna z pierwszych osób, bo to daje niesamowitą energię do działania – dodała Anna Wójcicka, prezes Warsaw Genomics i laureatka w kategorii Kobieta w Nowych Technologiach. – Moją misją jest zbudowanie standardów w obszarze cyberbezpieczeństwa – mówiła Paula Januszkiewicz, prezes CQURE, wyróżniona w kategorii Kobieta w Nowych Technologiach.

Posłuchajcie rozmowy Olgi Kozierowskiej z laureatkami IX edycji konkursu Bizneswoman Roku.

W studiu chillizet obok Olgi Kozierowskiej zasiadły trzy laureatki IX edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Barbara Sobala, wiceprezes zarządu Citi Handlowy zdobyła statuetkę w kategorii Liderka w Korporacji. Anna Wójcicka, prezes Warsaw Genomics została laureatką w kategorii Kobieta w Nowych Technologiach. Paula Januszkiewicz, założycielka i prezes CQURE zdobyła wyróżnienie również w kategorii Kobieta w Nowych Technologiach. Co mówiły o swojej drodze do sukcesu i swojej misji?

POSŁUCHAJ CAŁEJ AUDYCJI:

ZOBACZ JAK JURY WYBIERAŁO LAUREATKI!

Barbara Sobala

Jest specjalistką o międzynarodowym uznaniu. Konsekwentnie buduje doświadczenie w trudnym i ważnym obszarze zarządzania ryzykiem w bankowości. Jest pierwszą europejką, która wzięła udział w globalnym programie Citi Woman in Risk. Aktywnie wspiera kobiety. Swój zespół uczy, by rozwagę potrzebną do zarządzania ryzykiem umiejętnie łączyli z odwagą, która jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

– Ta nagroda to zarówno szczęście, jak i zobowiązanie wobec kobiet, z którymi pracuję – mówiła Barbara Sobala, odbierając statuetkę.

Anna Wójcicka

Dzięki rozwiązaniu, które współtworzy możliwe jest szybkie i bardziej skuteczne diagnozowanie wielu chorób, w tym nowotworów. Innowacyjne algorytmy, które opracowała z zespołem w ramach projektu BadamyGeny.pl pozwalają wykonać badanie za cenę nawet kilkunastokrotnie niższą niż dotychczas, zwiększając jego dostępność i popularyzując profilaktykę. Badanie wykonało do tej pory 7500 pacjentów, a kolejnych 20 tys. zarejestrowało się do badania.

–  Nagroda w konkursie Bizneswoman Roku jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. W imieniu całego zespołu Warsaw Genomics dziękuję Jury, że doceniło naszą rolę w procesie budowania diagnostyki genetycznej w Polsce i w kształtowaniu nowoczesnej, całościowej opieki nad pacjentami. Wierzymy, że nasza praca ma głęboki sens, ale dostrzeżenie tego sensu oczami innych osób dodaje skrzydeł. Dziękuję i obiecuję, że będziemy jeszcze lepsi – powiedziała.

Partnerem kategorii Kobieta w Nowych Technologiach jest IGT Poland.

Paula Januszkiewicz

Jest międzynarodową ekspertką. Tworzy rozwiązania, z których korzystają korporacje, organizacje pozarządowe i firmy z sektora MSP. Jej firma, opracowała do tej pory ponad 200 narzędzi wykorzystywanych do badania zabezpieczeń i przeprowadzania testów penetracyjnych. Dzięki niej możemy czuć się cyberbezpiecznie.

– To wyróżnienie jest dla mnie dowodem na to, że wiara we własne możliwości i ciężka praca są kluczem do sukcesu! Nie byłoby mnie tutaj gdzie jestem bez mojego Zespołu i determinacji do osiągnięcia celu. Statuetka jest niezwykłym wyróżnieniem dla mnie i wszystkich, którzy tworzą CQURE – powiedziała.

***

O Konkursie

Ogólnopolski Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku od 9 lat nagradza przedsiębiorcze Polki. Otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieć kobiecego networkingu. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli kobiet w życiu gospodarczym Polski.

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest największą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce. Jej misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań. Współzałożycielkami fundacji są: Olga Kozierowska oraz Olga Zarachowicz. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.sukcespisanyszminka.pl oraz www.sukcestoja.pl

Organizator: Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką
Partner strategiczny: Mastercard
Partnerzy kategorii: Coca-Cola Poland Services, DPD Polska, IGT Poland, Shell
Partner edukacyjny: Microsoft
Partner merytoryczny: Deloitte
Partnerzy Gali: Ghelamco, Jacob’s Creek, La Perla,
Partnerzy: Ambasada Australii, Teraz Polska, Program Executive MBA@UW, Business Center Club, Vital Voices
Patroni medialni: Dziennik Gazeta Prawna, chillizet, Warsaw Business Journal, polki.pl, Polsat Cafe, Uroda Życia, Brief, Sukces Pisany Szminką

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!