Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Po co nam emocje?

Po co nam emocje?

emocje

Już 16 stycznia zapraszamy do Poznania na kolejną odsłonę Strefy Psyche Uniwersytetu SWPS. Podczas wykładu i warsztatów Anna Cwojdzińska opowie do czego potrzebne są emocje i jak je oswoić.

Z emocjami ciężko czasem sobie poradzić. Blokując emocje lub udając, że ich nie ma, też na dłuższą metę trudno żyć. Psycholodzy, terapeuci i naukowcy podkreślają, że emocje są nam potrzebne, ponieważ stają się komunikatami, które wiele mówią o naszym życiu i o nas samych. Jak zatem zaprzyjaźnić się ze swoimi emocjami? Jak rozpoznawać je i odczytywać? Po co właściwie się cieszymy, martwimy, boimy? Czy emocje to funkcje ciała czy podszepty duszy? O tym będzie można posłuchać podczas wykładu psycholożki i terapeutki, Anny Cwojdzińskiej. Wykład rozpocznie się o godz. 17:00 na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

Po wykładzie, o godz. 18:45 rozpocznie się warsztat pod hasłem „Jak zadbać o emocje?”. Anna Cwojdzińska pokaże na nim, w jaki sposób radzić sobie z trudnymi emocjami, kiedy już się pojawią, jak zaprosić do siebie emocje, które chciałbyś odczuwać, a jak zatroszczyć się o te, które sprawiają, że dzień jest trudniejszy, jak wspomóc kogoś bliskiego, gdy emocje go obezwładnią.

Zapraszamy 16 stycznia do Poznania. Udział w warsztacie i wykładzie jest bezpłatna, ale wymaga wcześniejszej rejestracji. Formularz zgłoszeniowy i dodatkowe informacje znajdują się TUTAJ.

Sukces Pisany Szminką jest patronem medialnym Strefy Psyche.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!