Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Kiedy na mojej drodze pojawia się wyzwanie, to wiem, że pojawia się „po coś” – przeczytaj kwestionariusz Pauliny Borsuk.

Kiedy na mojej drodze pojawia się wyzwanie, to wiem, że pojawia się „po coś” – przeczytaj kwestionariusz Pauliny Borsuk.

Sukces TO JA
Paulina Borsuk

 

Kiedy na mojej drodze pojawia się wyzwanie, to wiem, że pojawia się „po coś” – przeczytaj kwestionariusz Pauliny Borsuk – ambasadorki „Sukces TO JA” w Zielonej Górze.

Jestem…

Sobą czyli kobietą w drodze, mamą, partnerką, córką, przyjaciółką, coachem kariery, praktykiem zarządzania i marketingu w jednym. Zawodowo przez wiele lat pracowałam dla międzynarodowych przedsiębiorstw, w których byłam odpowiedzialna za budowanie długofalowych relacji z klientami i wsparcie sprzedaży. Wiele tam osiągnęłam i sporo się nauczyłam o funkcjonowaniu dużych biznesów, o budowaniu misji, strategii, wdrażaniu planów, marketingu, byciu managerem, zarządzaniu zespołem. Doceniam ten etap w swoim życiu, bo wiele dowiedziałam się o biznesie i też dlatego, że wiele dowiedziałam się o sobie. O tym czego w pracy chcę, a czego nie chcę, co jest dla mnie w niej ważne, a co najważniejsze. Odpowiedź na to pytanie doprowadziła mnie do miejsca, w którym dzisiaj jestem. A dzisiaj jestem szczęśliwą właścicielką firmy „Centrum Coachingu”, która powstała z połączenia mojej wiedzy, doświadczenia i przede wszystkim marzenia by ludzie realizowali swój naturalny potencjał, osiągali spełnienie i cieszyli się życiem. Swoich klientów wspieram w podejmowaniu odważnych działań, spełnianiu marzeń i osiąganiu satysfakcji ze swojego życia, a Managerów i właścicieli firm zachęcam do takiego zarządzania swoimi zespołami i organizacjami, aby pracownik czuł, że jest ważny, wartościowy, aby mógł w pełni realizować swój potencjał i dzięki temu przyczyniał się do sukcesu biznesowego firmy.

Inspirują mnie…

Wciąż i niezmiennie inni ludzie, ich historie, to jak potrafią się zmieniać, odnajdywać w sobie siłę i dokonywać niemożliwego.

Chcę…

Dalej rozwijać siebie, swoją działalność, wspierać innych w ich drodze rozwoju oraz jak najwięcej podróżować by móc poznawać nowych ludzi, miejsca, inne spojrzenia na świat i życie

Ważne dla mnie jest…

Autentyczność w życiu, uczciwość w stosunku do siebie samej i innych, możliwość spełniania swoich marzeń

Kiedy na mojej drodze pojawia się wyzwanie, to…

Wiem, że pojawia się „po coś” i podejmuję je, bo wierzę, że wszystko co mi się w życiu przydarza, zarówno to dobre, jak i złe, ma swój cel i sens.

Wspieram kobiety, ponieważ…

Chcę, aby zadbały o siebie, o swój własny rozwój, aby potrafiły siebie doceniać, aby dostrzegły, że z samego faktu, że jesteśmy kobietami wynika nasza niewiarygodna siła i moc, której nie potrzebujemy tworzyć, bo naturalnie już ją w sobie mamy i jest nierozerwalnie z nami związana – wystarczy ją tylko odsłonić. I na tym odsłanianiu chcę się skupiać.

Kobieta, którą podziwiam…

Nie ma jednej, jest ich co najmniej kilka. Miałam szczęście dorastać wśród mądrych, pięknych, silnych i niezależnych kobiet i najważniejsze dla mnie to te z najbliższego otoczenia: mama za miłość, wsparcie, fantastyczną organizację siebie w czasie i umiejętność stawiania granic; moja ciocia Ewa za to, że potrafiła łączyć piękno ducha i ciała i za radość życia, którą wnosiła każdego dnia; babcia za nieocenioną wiarę we mnie i w drugiego człowieka. Natomiast z osób medialnych podziwiam: Dorotę Wellmann, Martynę Wojciechowską, nieżyjącą Marię Czubaszek – każdą za trochę coś innego, ale wspólny mianownik to taki, że cenię je za to, że są autentyczne i żyją w zgodzie ze sobą.

Zostałam ambasadorką Sukces TO JA, żeby…

Wspierać inne kobiety w drodze do ich sukcesu, żeby zobaczyły i doceniły swoją wartość, przestały same sobie podcinać skrzydła i żyły najlepszym życiem, na jakie zasługują.

Kiedy osiągam sukces to…

Celebruję ten czas, uśmiecham się do siebie i dziękuję sobie i Światu, że mogę tego doświadczać.

Sukces to dla mnie…

Dla mnie ta definicja cały czas się zmienia. Kiedyś sukces mocno utożsamiałam z karierą zawodową. Dzisiaj sukces dla mnie to możliwość realizacji siebie, swoich większych i mniejszych pomysłów, pragnień, marzeń, to umiejętność cieszenia się życiem.

***

Spotkanie lokalnej grupy rozwoju z Paulina Borsuk odbędzie się już 29 listopada w Zielonej Górze w godzinach 12:00-16:00. Wstęp bezpłatny po rejestracji. Zarezerwuj swoje miejsce tutaj! 

Dla kogo są spotkania lokalne?
Spotkania lokalne są dla kobiet, które
– chcą rozwinąć skrzydła swojej kariery,
– potrzebują motywacji i inspiracji,
– chciałyby wymienić się swoimi doświadczeniami i zdobyć nowe kontakty,
– poszukują nowej pracy bądź chcą powrócić na rynek pracy po dłuższej przerwie albo pragną założyć własny biznes.

Dlaczego warto?
Po warsztatach:
– uświadomisz sobie swój naturalny, kobiecy potencjał,
– zwiększysz wiarę we własne możliwości,
– zyskasz większą gotowość i wolność w byciu po prostu sobą,
– dowiesz się jak wykorzystać swoje mocne strony by odnieść zawodowy i osobisty sukces.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!