Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Trwa głosowanie na Influencerkę Roku! Oddaj swój głos i zdecyduj, która z 10 finalistek zdobędzie tytuł!

Trwa głosowanie na Influencerkę Roku! Oddaj swój głos i zdecyduj, która z 10 finalistek zdobędzie tytuł!

głosowanie biznes pisany szminką

 

10 wyjątkowych kobiet zostało wybranych przez ekspertki do finału kategorii Influencerka Roku. To nowa kategoria w konkursie Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Laureatkę wybierzemy w głosowaniu, które potrwa do 26 lutego. Jej nazwisko poznamy na Gali Bizneswoman Roku, 1 marca.

W kategorii Influencerka Roku nominowane były wpływowe kobiety działające w sferze Internetu. Treści, które tworzą i prezentują powinny mieć pozytywny i znaczący wpływ społeczny lub biznesowy. Barbara Sołtysińska, Iwona Kostka-Kwiatkowska, Patrycja Górecka, Ilona Kostecka i Magdalena Klimkowska – ekspertki zasiadające w Loży Ekspertów konkursu do finałowej 10. ostatecznie wybrały: Olę Budzyńską, Monikę Czaplicką, Martę Dymek, Olę Gościniak, Anię Kowalczyk, Anię Lewandowską, Julię Kuczyńską, Paulinę Mikułę, Red Lipstick Monster i Kasię Tusk.

Poznajcie wszystkie finalistki! Wymienione zostały w kolejności alfabetycznej.

Masz swoją faworytkę? Głosuj TUTAJ! Możesz oddać jeden głos dziennie.

INFLUENCERKA ROKU – FINALISTKI

OLA BUDZYŃSKA (PANI SWOJEGO CZASU)

Fot. Julita Pająk

Jej blog, planery, książka, kursy i webinary sprawiają, że coraz więcej Polek zostaje Paniami Swojego Czasu. Uczy Kobiety organizacji i zarządzania sobą w czasie – obala korporacyjne metody i pokazuje, jak realizować swoje plany każdego dnia: z chorym dzieckiem u boku, obowiązkami domowymi czy wymagającym szefem. Jej kobiece, a jednocześnie bardzo merytoryczne podejście do czasu, przyciągnęło rzesze Kobiet, które nie wyobrażają sobie poniedziałku bez #Kawy z Budzyńską – transmisji live na fanpejdżu PSC – i tworzą zaangażowaną społeczność na grupie Pań Swojego Czasu na Facebooku.”

Blog: http://www.paniswojegoczasu.pl/
FB: https://www.facebook.com/paniswojegoczasu
Instagram: https://www.instagram.com/paniswojegoczasu/


NA OLĘ BUDZYŃSKĄ GŁOSUJ TUTAJ!


MONIKA CZAPLICKA (WOBUZZ)

Monika Czaplicka to jedna z najbardziej doświadczonych ekspertek w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych i zarządzania reputacją. Jest autorką książki “Zarządzanie Kryzysem w social media”, współautorką Biblii E-Biznesu. Opublikowała wiele e-booków oraz raportów. Monika przeszkoliła już ponad 20 tys. osób w Polsce i za granicą. Często występuje na otwartych dla każdego prelekcjach i konferencjach, dzieląc się wiedzą i dbając o rozwój branży marketingowej. Swoją wiedzą wspomaga też startupy i młode firmy, które bez wielkich wydatków na marketing mogą maksymalizować swoje zyski. Wiedza biznesowa to niejedyny atut Moniki. Monika jest socjolożką, wykładowczynią, udziela się też społecznie. Walczy o prawa kobiet i wprowadzenie związków partnerskich, hejtem w sieci oraz ksenofobią i rasizmem. Jest pierwszą jawnie wyoutowaną w Polsce bizneswoman.

FB: fb.me/wobuzz
www: https://wobuzz.com/


NA MONIKĘ CZAPLICKĄ GŁOSUJ TUTAJ!


MARTA DYMEK – JADŁONOMIA

Fot. Zuza Krajewska

Stworzyła jeden z najpopularniejszych blogów kulinarnych i propagujących weganizm. Edukuje na temat świadomego odżywiania i przekonuje, że warto zmieniać świat. Autorka książek i programu w telewizji. W ciągu ostatnich sześciu lat udało jej się przekonać Polaków, że kuchnia roślinna nie musi być nudna. Wręcz przeciwnie – jest niewyczerpanym źródłem inspiracji.

Blog: http://www.jadlonomia.com/
FB: https://www.facebook.com/Jadlonomia/
Instagram: https://www.instagram.com/jadlonomia/


NA MARTĘ DYMEK GŁOSUJ TUTAJ!


OLA GOŚCINIAK (JESTEM INTERAKTYWNA)

fot. Agnieszka Werecha

Chciałabyś mieć nowoczesną stronę www, bloga, ale nawet nie masz pomysłu jak się do tego zabrać? Ola Gościniak jest ekspertką od takich zadań – dzięki jej poradom strony internetowe dostają skrzydeł. Pomaga w technicznych aspektach blogowania i prowadzenia biznesu online. Dzięki niej dowiesz się, jak założyć stronę, wypromujesz ją oraz dowiesz się jak stworzyć kurs online. Prowadzi bloga, tworzy video, kursy i e-booki z bezcenną wiedzą dla wszystkich, którzy chcą działać w sieci.

Blog: https://olagosciniak.pl/
FB: https://www.facebook.com/olagosciniak
Instagram: https://www.instagram.com/olagosciniak/
YT: https://www.youtube.com/c/OlagosciniakPl


NA OLĘ GOŚCINIAK GŁOSUJ TUTAJ!


ANNA KOWALCZYK (BOSKA MATKA)

fot. Krystian Pakieła

Pisze i działa mądrze i wspierająco kobiety. Jej felietony i wywiady znajdziecie na portalu Polki.pl, na Wysokich Obcasach i przede wszystkim na blogu Boskiej Matki. Nie boi się tematów trudnych, ale nawet, gdy pisze o sprawach kontrowersyjnych, robi to w sposób wyważony i rzetelny. Jest pomysłodawczynią oraz animatorką cyklu kawiarnianych spotkań autorskich “Drugie Śniadanie Matek” i współautorką książki „Macierzyństwo bez Photoshopa”.

Blog: http://boskamatka.pl/
FB: https://www.facebook.com/boskamatkablog
Twitter: twitter.com/boska_matka
Instagram: instragram.com/boska_matka


NA ANNĘ KOWALCZYK GŁOSUJ TUTAJ!


ANNA LEWANDOWSKA

Codziennie inspiruje tysiące Polek do tego, by dbały o siebie, ćwiczyły, jadły zdrowo i żyły szczęśliwie. Dodaje im energii na swoim blogu, fanpage’u oraz na Instagramie, dzieląc się przepisami, ćwiczeniami, motywując do wysiłku i do uśmiechu. Jej profile na FB i Instagramie śledzi w sumie ponad 3 miliony osób.

Strona: https://hpba.pl/
FB: https://www.facebook.com/healthyplanbyann/
Instagram: https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/


NA ANNĘ LEWANDOWSKĄ GŁOSUJ TUTAJ!


JULIA KUCZYŃSKA – AUTORKA BLOGA MAFFASHION

Od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek modowych w Polsce i na świecie (1,1 MLN followersów na Instagramie, 322 000 wizyt bloga w ciągu miesiąca, ponad 100 000 wyświetleń publikacji na Snapchacie, ponad 900 000 obserwujących na Facebooku). To pierwsza blogerka, która w Polsce pojawiła się na okładce magazynu. W 2017 roku znalazła się na szczycie rankingu najpopularniejszych influencerów działających w branży modowej przygotowanego przez międzynarodową agencję marketingową Tribe Dynamics. W ubiegłym roku mogliśmy ją widzieć w kampanii Dior, została twarzą Adidas Originals, współpracuje z takimi markami jak YSL, Swarovski, Furla, Maybelline i wiele innych. Jest zapraszana na najbardziej prestiżowe pokazy, a jej stylizacje publikują takie tytułu, jak VOGUE, HARPER’S BAZAAR czy ELLE.

Strona: https://maffashion.pl/
FB: https://www.facebook.com/MAFFASHION.official/
Instagram: https://www.instagram.com/maffashion_official/?hl=pl


NA MAFFASHION GŁOSUJ TUTAJ!


PAULINA MIKUŁA (MÓWIĄC INACZEJ)

Fot. Anna Dziewulska

W swoich kanałach pokazuje, że warto dbać nie tylko o to, co się mówi, ale także jak się mówi. „Mówiąc Inaczej” to projekt poświęcony temu, jak poprawnie posługiwać się językiem polskim. Edukuje i pokazuje, że treści merytoryczne i wysokiej jakości też mogą być popularne – jej filmy na YouTube śledzi ponad 320 tys. subskrybentów. Jest również autorką książki „Mówiąc inaczej”.

YT: https://www.youtube.com/channel/
FB: https://www.facebook.com/MowiacInaczej/
Instagram: https://www.instagram.com/mowiac.inaczej/


NA PAULINĘ MIKUŁĘ GŁOSUJ TUTAJ!


RED LIPSTICK MONSTER

Pierwsza Polka, która zdobyła milion subskrypcji na YouTube, liderka opinii w swojej dziedzinie. Uczestniczy jako ekspertka w wielu wydarzeniach organizowanych dla Influencerów. Red Lipstick Monster doceniana jest także za to, że mówi do młodych osób językiem, którego chcą słuchać, a jej przekazy są nie tylko ciekawe, ale i mądre. To ważne, ponieważ podziwiana jest przez fanki i fanów w różnym wieku.

YT: https://www.youtube.com/channel/UCl0PF-MS9QRT1y8px7-NsuA
FB: https://www.facebook.com/RedLipstickMonster/
Instagram: https://www.instagram.com/redlipstickmonster/?hl=pl


NA RED LIPSTICK MONSTER GŁOSUJ TUTAJ!


KASIA TUSK

Prowadzi wpływowego bloga, chętnie angażuje się w akcje społeczne i jest jedną z najbardziej opiniotwórczych kobiet w sieci. Jej bloga Make Life Easier czyta ponad 800 tys. osób miesięcznie. Jest także autorką dwóch książek: „Elementarz stylu” i „Make Photography Easier”.

Blog: http://makelifeeasier.pl/
FB: https://www.facebook.com/makelifeeasierplofficial/
Instagram: https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/


NA KASIĘ TUSK GŁOSUJ TUTAJ!


O KONKURSIE

Ogólnopolski Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku od 8 lat nagradza przedsiębiorcze Polki. Otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieć kobiecego networkingu. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli kobiet w życiu gospodarczym Polski.

Organizatorzy: Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką
Partner strategiczny: Mastercard
Partnerzy kategorii: Coca-Cola Poland Services, DPD Polska, IGT Poland, Microsoft, Shell
Partner merytoryczny: Deloitte
Partnerzy: Ambasada Australii, Teraz Polska, Program Executive MBA@UW, Business Center Club, Vital Voices

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

[newsletter_form type="minimal"]

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

Podanie przez Ciebie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera.
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie przez nas informacji o tematyce motywacyjnej, rozwoju osobistego, nowościach w serwisie oraz informacji handlowych.
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką z siedzibą w Warszawie (00-012) przy ul. Podchorążych 75/77 lok. 2.
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności, z której dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Na tej stronie wykorzystujemy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach analitycznych oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania strony. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce. Zobacz więcej w Polityce Prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close