Tatiana Mindewicz-Puacz

Wrzuć na luz! Zobacz, dlaczego warto czasem sobie odpuścić, żeby żyło się lepiej.

Dominika Jajszczak

 

Kończysz dzień i zastanawiasz się: co mogłaś zrobić lepiej? Czego mogłam nie robić? Czego mogłam zrobić więcej? Nie tędy droga. Zatem, jak odpuścić sobie perfekcjonizm? Jak przestać cały czas kontrolować? Od czego zacząć wrzucanie na luz? Na te i wiele innych pytań w najnowszych odcinku DNA SuXesu odpowiada Tatiana Mindewicz-Puacz i Olga Kozierowska.

Gościem Olgi Kozierowskiej była Tatiana Mindewicz-Puacz – doradca i trener w zakresie strategii komunikacyjnych, ekspert ds. kampanii społecznych, trener rozwoju osobistego, certyfikowany coach i psychoterapeuta. Autorka książek „Luz. I tak nie będę idealna” oraz „Miłość. I co dalej?”.

Obejrzyj poprzednie odcinki na naszym Youtube:
https://www.youtube.com/user/sukcespisanyszminka

Czuję się kochana, kiedy ktoś myśli o mnie z troską – mówi Tatiana Mindewicz-Puacz Oldze Kozierowskiej w Chillizet. Posłuchajcie pięknej i mądrej rozmowy o miłości.

Czy każdy związek to ciężka praca? Na czym ta praca polega? Czy da się zakochać w każdym – wystarczy tylko chcieć? Jakie mity i złudzenia dotyczące miłości utrudniają nam życie? Szczęśliwy związek, czyli jaki? Olga Kozierowska i Tatiana Mindewicz-Puacz sprawdzają, co kryje się za darem miłości.

CAŁEJ ROZMOWY POSŁUCHASZ TUTAJ: MIŁOŚĆ TO DAR, A ZWIĄZEK TO PRACA – MÓWI TATIANA MINDEWICZ-PUACZ OLDZE KOZIEROWSKIEJ. POSŁUCHAJCIE CAŁEJ ROZMOWY!