Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Zapomnij o bólu i dyskomforcie

Zapomnij o bólu i dyskomforcie

Na rynku higienicznym kobiety znajdą mnóstwo nowoczesnych produktów, które zapewniają ochronę i ulgę w czasie miesiączki. O najciekawszych z nich pisze Ola Brzozowska.

Majtki na miesiączkę

Bielizna Shethix, słyszałyście o nich? Opatentowane majtki z 4-warstwowym wkładem o działaniu antybakteryjnym, absorbuje krew i nie przepuszcza jej. Substytut podpaski, jeśli ktoś sobie życzy. Czego bym nie dała, żeby je mieć, kiedy dostałam miesiączkę po raz pierwszy… albo dwieście szesnasty….;) Zdecydowanie rekomenduję, by mieć w szafie kilka par i w dniu, kiedy wiesz, że może się coś wydarzyć zakładasz majtki w typie i kolorze, jakim lubisz najbardziej, a potem po prostu wychodzisz!

Plaster rozgrzewający
Bóle brzucha, skurcze mogą towarzyszyć miesiączce, szczególnie w pierwszych dniach. Wtedy sięgamy po środki rozkurczowe lub przeciwbólowe. Ale jest i na to alternatywa, czyli nowoczesna technologia! To plaster rozgrzewający, który naklejony wydziela ciepło przez ponad 10 godzin. Przyjemne ciepło pozytywnie wpływa na samopoczucie i dodatkowo łagodzi skurcze. To taki nowoczesny termofor ;) Polecam!

Niezbędnik na pierwszą miesiączkę

To fajnie, że natura dała taki wyraźny znak w postaci miesiączki, który mówi, kiedy zaczyna się dojrzewanie. Warto o tym momencie i zmianach, jakie wywołuje wiedzieć jak najwięcej i być do niego przygotowanym! Dlatego powstał projekt Powitaj Kobiecość. Jego częścią jest kosmetyczka wyposażona w niezbędne produkty kosmetyczne: podpaski, chusteczki do higieny intymnej, żel antybakteryjny oraz kilka ciekawych gadżetów jak skompresowany ręcznik, bransoletka, lusterko. Całość ma charakter prezentu, jaki podarujemy dziewczynce jako wyraz troski, opieki i dbałości o jej zdrowie. Zawiera także praktyczny poradnik dla dziewczynki i rodzica, który pomoże rozmawiać im o dojrzewaniu i miesiączkowaniu.

Livia – reduktor bólu

Poręczne i podręczne urządzenie służące do niwelowanie bólu miesiączkowego poprzez blokowanie receptorów bólowych. Główne urządzenie zawiera prosty interfejs z włącznikiem i regulatorem poziomu stymulacji oraz 2 elektrody, które przyklejasz w miejscu największego bólu. Po włączeniu czujesz ciepło, nie obawiaj się wstrząsów. Ustal odpowiedni poziom natężenia i nie myśl więcej o bólu brzucha podczas miesiączki.

Aplikacja – Mój kalendarzyk

A na swoim smartfonie zainstaluj aplikację do śledzenia cyklu miesiączkowego i owulacyjnego. W aplikacji zapisujesz początek i koniec miesiączki, a system w oparciu o te dane wylicza przewidywany czas owulacji i dni płodnych. Im dłużej go używasz, tym dane są dokładniejsze. Dodatkowo możesz też używać tej aplikacji jako osobistego dziennika zapisując w nim swój aktualny nastrój, wagę i temperaturę ciała, przyjmowane leki itd. Dla mnie nieoceniony, kiedy pada nieśmiertelne pytanie u ginekologa: kiedy była ostatnia miesiączka?

***

Ola Brzozowska jest twórczynią projektu Powitaj Kobiecość.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!