Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

O nas

FUNDACJA SUKCESU PISANEGO SZMINKĄ

Naszą misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń. Założycielkami fundacji są Olga Kozierowska i Olga Zarachowicz.

SUKCES_TO_JA_LOGO

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką w 2016 roku zainaugurowała i prowadzi największy program aktywizacji zawodowej kobiet w Polsce „Sukces TO JA”. Program ten wspierany jest przez Fundację Coca-Cola Atlanta.

Od października 2016 roku w program „Sukces TO JA” zaangażowało się ponad 40 ekspertów. Przeszkolono bezpośrednio ponad 2400 kobiet. Sieć regionalnych Ambasadorek programu “Sukces TO JA” obecnie rozwija się w 25 miastach w całej Polsce, a w spotkaniach lokalnych grup rozwoju wzięło udział ponad 1000 kobiet.

Więcej na stronie: www.sukcestoja.pl

Fundacja organizuje także konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku.

KONKURS SUKCES PISANY SZMINKĄ BIZNESWOMAN ROKU

Nagłaśniamy sukcesy kobiet biznesu!

Bizneswoman Roku to pierwszy ogólnopolski i jedyny stricte biznesowy konkurs dla przedsiębiorczych kobiet, w którym od siedmiu lat honorowane i doceniane są kobiety realizujące ambitne projekty zawodowe. Wyróżnienie, poza prestiżem i satysfakcją, jest także okazją do nagłośnienia ich sukcesów. Kobiety coraz odważniej zdobywają różne obszary świata biznesu. Rozwijają firmy na skalę międzynarodową, sięgają po najwyższe stanowiska w korporacjach, angażują się w prospołeczne inicjatywy. W dalszym ciągu jednak, nie są widoczne w mediach. Inicjatywa Bizneswoman Roku powstała, by to zmienić.

Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach: Liderka w Korporacji, Moja Firma, Start-up Roku, Kobieta w Nowych Technologiach, Pomysł na Biznes. W tym roku pojawiły się też trzy nowe kategorie: Influencerka Roku, Male Champion of Change, Nauka i Biznes. Przyznane zostanie także Grand Prix – Kobieta sztuki.

Przewodniczącą Jury konkursu Bizneswoman Roku jest dr Irena Eris. W Jury zasiadało także wiele innych znakomitości ze świata biznesu, m.in. dr Ewa Rumińska-Zimny, Henryka Bochniarz, Nina Terentiew, Jolanta Borowiec, Agnieszka Ostaszewska, Małgorzata Fuszara, Zofia Dzik, Grażyna Piotrowska-Oliwa, Paweł Zielewski, prof. Witold Orłowski, Łukasz Wejchert i Marek Borzestowski.

Więcej informacji na: www.bizneswomanroku.pl

 

Sukces Pisany Szminką

SIŁA KOBIET!

Wiedza, doświadczenie, motywacja, energia – Sukces Pisany Szminką to społeczność kobiet, które wzajemnie uczą się i inspirują do działania, podejmowania odważnych decyzji i sięgania po więcej. Obojętnie, czy zarządzasz potężną firmą czy jesteś na początku drogi zawodowej i dopiero szukasz pomysłu na siebie, dziel się swoimi doświadczeniami, opowiadaj zarówno o swoich sukcesach, jak i wątpliwościach czy lękach. Sukces Pisany Szminką dostarcza wiedzy, narzędzi i rozwiązań, które pomogą w pełni wykorzystać twój potencjał. Jesteś ciekawa, co się wydarzy, gdy piękno łabędzicy połączysz z walecznością lwicy? Dołącz do nas!

KOBIECY PUNKT WIDZENIA – NIE TYLKO DLA KOBIET!

Portal www.sukcespisanyszminka.pl jest platformą pierwszego wyboru dla kobiet, które chcą wiedzieć więcej i pragną się rozwijać. Piszemy o tym, co aktualne, ważne i potrzebne. Nie unikamy tematów trudnych ani kontrowersyjnych. Podajemy je jednak bez sensacji, za to rzetelnie, mądrze i przystępnie. Mamy swoje zdanie i nie zawahamy się go przedstawić, ale jesteśmy otwarte także na inne opinie i poglądy. Jesteśmy ciekawe, co sądzicie i myślicie – stawiamy na dziennikarstwo, które jest rozmową.

Sukces Pisany Szminką powstał, by dostarczać fachowej wiedzy, dużej dawki inspiracji oraz motywacji do zmiany. U nas znajdziecie praktyczne i przejrzyste informacje z dziedziny finansów, prawa oraz biznesu. Trzymamy rękę na pulsie. Pytamy o zdanie ekspertów, szukamy ciekawych case studies. Sprawdzamy i opisujemy dla Was zmiany w prawie, nowe rozwiązania finansowe, pomysły na inwestycje i pozyskanie kapitału.

Sukces Pisany Szminką to kobiecy punkt widzenia nie tylko dla kobiet.

Dla Was na przestrzeni lat rozwinęłyśmy skrzydła, a teraz Wy z naszym wsparciem możecie rozwijać swoje!

Kobiety to potężna siła w nauce, biznesie i kulturze. Zakładają firmy, kierują liczącymi się instytucjami, zarządzają międzynarodowymi projektami, zwiększając swój wpływ na kształtowanie życia społecznego i gospodarczego w Polsce. Jednak w przestrzeni publicznej wciąż pozostają w cieniu. Sukces Pisany Szminką powstał, aby to zmienić. Jest pierwszą organizacją w Polsce, która w tak szerokim zakresie wspiera i promuje działania kobiet, nagłaśniając ich dokonania, innowacyjne pomysły i sukcesy. Udowadnia, że kobiecość jest atutem, a przedsiębiorczość kobiet jest kluczowym elementem w budowaniu silnej i stabilnej gospodarki.

Sukces Pisany Szminką został założony w 2008 r. przez Olgę Kozierowską z potrzeby wzmocnienia pozycji kobiet w Polsce. Dziś, dzięki konkursowi Bizneswoman Roku jest liderem w promowaniu dokonań setek kreatywnych, dynamicznych i przedsiębiorczych kobiet.

Wspiera, dodaje odwagi, motywuje i dostarcza wiedzy tym wszystkim, , którzy stawiają na rozwój i chcą rozwinąć skrzydła. Poprzez szereg działań z zakresu biznesu, psychologii i coachingu, m.in. Power Show, przekonuje, że prawdziwy sukces to wzięcie odpowiedzialności za własne szczęście. Jesteście gotowi na pasjonującą przygodę? Będziemy Wam w niej towarzyszyć.

Wszystko, co stworzy Twój umysł, może zostać zrealizowane!

 

 

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!