Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

O nas

Sukces Pisany Szminką

SIŁA KOBIET!

Wiedza, doświadczenie, motywacja, energia – Sukces Pisany Szminką to społeczność kobiet, które wzajemnie uczą się i inspirują do działania, podejmowania odważnych decyzji i sięgania po więcej. Obojętnie, czy zarządzasz potężną firmą czy jesteś na początku drogi zawodowej i dopiero szukasz pomysłu na siebie, dziel się swoimi doświadczeniami, opowiadaj zarówno o swoich sukcesach, jak i wątpliwościach czy lękach. Sukces Pisany Szminką dostarcza wiedzy, narzędzi i rozwiązań, które pomogą w pełni wykorzystać twój potencjał. Jesteś ciekawa, co się wydarzy, gdy piękno łabędzicy połączysz z walecznością lwicy? Dołącz do nas!

KOBIECY PUNKT WIDZENIA – NIE TYLKO DLA KOBIET!

Portal www.sukcespisanyszminka.pl jest platformą pierwszego wyboru dla kobiet, które chcą wiedzieć więcej i pragną się rozwijać. Piszemy o tym, co aktualne, ważne i potrzebne. Nie unikamy tematów trudnych ani kontrowersyjnych. Podajemy je jednak bez sensacji, za to rzetelnie, mądrze i przystępnie. Mamy swoje zdanie i nie zawahamy się go przedstawić, ale jesteśmy otwarte także na inne opinie i poglądy. Jesteśmy ciekawe, co sądzicie i myślicie – stawiamy na dziennikarstwo, które jest rozmową.

Sukces Pisany Szminką powstał, by dostarczać fachowej wiedzy, dużej dawki inspiracji oraz motywacji do zmiany. U nas znajdziecie praktyczne i przejrzyste informacje z dziedziny finansów, prawa oraz biznesu. Trzymamy rękę na pulsie. Pytamy o zdanie ekspertów, szukamy ciekawych case studies. Sprawdzamy i opisujemy dla Was zmiany w prawie, nowe rozwiązania finansowe, pomysły na inwestycje i pozyskanie kapitału.

Czasem trzeba też odpocząć. W poszerzonym dziale Lifestyle znajdziecie porady psychologiczne, dotyczące zdrowia, urody i seksu. Doradzimy Wam także, na co warto wybrać się do kina, z jaką książką spędzić weekend, której płyty warto posłuchać. Dla osób, które lubią więcej poczytać przygotowałyśmy ciekawe wywiady i teksty magazynowe. Dzięki nim dowiecie się, na które trendy warto zwrócić uwagę.

Sukces Pisany Szminką to kobiecy punkt widzenia nie tylko dla kobiet.

Dla Was na przestrzeni lat rozwinęłyśmy skrzydła, a teraz Wy z naszym wsparciem możecie rozwijać swoje!

Kobiety to potężna siła w nauce, biznesie i kulturze. Zakładają firmy, kierują liczącymi się instytucjami, zarządzają międzynarodowymi projektami, zwiększając swój wpływ na kształtowanie życia społecznego i gospodarczego w Polsce. Jednak w przestrzeni publicznej wciąż pozostają w cieniu. Sukces Pisany Szminką powstał, aby to zmienić. Jest pierwszą organizacją w Polsce, która w tak szerokim zakresie wspiera i promuje działania kobiet, nagłaśniając ich dokonania, innowacyjne pomysły i sukcesy. Udowadnia, że kobiecość jest atutem, a przedsiębiorczość kobiet jest kluczowym elementem w budowaniu silnej i stabilnej gospodarki.

Sukces Pisany Szminką został założony w 2008 r. przez Olgę Kozierowską z potrzeby wzmocnienia pozycji kobiet w Polsce. Dziś, dzięki konkursowi Bizneswoman Roku jest liderem w promowaniu dokonań setek kreatywnych, dynamicznych i przedsiębiorczych kobiet.

Wspiera, dodaje odwagi, motywuje i dostarcza wiedzy tym wszystkim, , którzy stawiają na rozwój i chcą rozwinąć skrzydła. Poprzez szereg działań z zakresu biznesu, psychologii i coachingu, m.in. Power Show, przekonuje, że prawdziwy sukces to wzięcie odpowiedzialności za własne szczęście. Jesteście gotowi na pasjonującą przygodę? Będziemy Wam w niej towarzyszyć.

Wszystko, co stworzy Twój umysł, może zostać zrealizowane!

 

POWER SHOW

Możesz więcej niż myślisz, że możesz!

Każda kobieta doświadczyła w swoim życiu momentów zwątpienia, chwil, kiedy czuła, że potrzebuje zmiany, ale brakowało jej odwagi, by zacząć działać. Power Show powstał, by wszystkim kobietom, które chcą od życia więcej, dać moc do sięgnięcia po swoje marzenia. Ta autorska i nowatorska formuła stworzona przez Olgę Kozierowską, jest połączeniem monodramu, mowy motywacyjnej, stand-upu oraz inspiracji muzycznych, które przygotowała Gabi Drzewiecka (Radio ZET Chilli). Co czeka na uczestników podczas Power Show? Moc energii, prawdziwa dawka humoru, silna motywacja do działania oraz do zmiany, wzruszenie i wizualizacje sukcesu. Olga Kozierowska przekonuje, że można okiełznać swoje lęki, te przed samotnością, zmianą, porażką i oceną oraz pokazuje narzędzia, dzięki którym jest to łatwiejsze. Mówi także o sprawdzonych sposobach na to, by zyskać w życiu więcej szczęścia i mierzyć wyżej, ponad swój potencjał.

Wielkim Finałem w listopadzie 2015 r. zakończyliśmy zeszłoroczną edycję Power Show. Już wkrótce nowa odsłona. Co tym razem przygotowała Olga Kozierowska? Śledźcie naszą stronę i czekajcie na szczegóły!

Więcej informacji na: www.powershow.pl

FUNDACJA SUKCESU PISANEGO SZMINKĄ

Naszą misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń. Założycielkami fundacji są Olga Kozierowska i Olga Zarachowicz.

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką w 2016 roku zainaugurowała i prowadzi największy program aktywizacji zawodowej kobiet w Polsce „Sukces TO JA”. Program ten wspierany jest przez Coca-Cola Poland Services. Od października 2016 roku w programie „Sukces TO JA” przeszkolonych zostało bezpośrednio 1300 kobiet, a poprzez platformę wiedzy ponad 4000.

Fundacja organizuje także konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku.

KONKURS SUKCES PISANY SZMINKĄ BIZNESWOMAN ROKU

Nagłaśniamy sukcesy kobiet biznesu!

Bizneswoman Roku to pierwszy ogólnopolski i jedyny stricte biznesowy konkurs dla przedsiębiorczych kobiet, w którym od siedmiu lat honorowane i doceniane są kobiety realizujące ambitne projekty zawodowe. Wyróżnienie, poza prestiżem i satysfakcją, jest także okazją do nagłośnienia ich sukcesów. Kobiety coraz odważniej zdobywają różne obszary świata biznesu. Rozwijają firmy na skalę międzynarodową, sięgają po najwyższe stanowiska w korporacjach, angażują się w prospołeczne inicjatywy. W dalszym ciągu jednak, nie są widoczne w mediach. Inicjatywa Bizneswoman Roku powstała, by to zmienić.

Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach: Liderka w Korporacji, Moja Firma, Start-up Roku, Kobieta w Nowych Technologiach, Pomysł na Biznes. W tym roku pojawiły się też trzy nowe kategorie: Influencerka Roku, Male Champion of Change, Nauka i Biznes. Przyznane zostanie także Grand Prix – Kobieta sztuki.

Przewodniczącą Jury konkursu Bizneswoman Roku jest dr Irena Eris. W Jury zasiadało także wiele innych znakomitości ze świata biznesu, m.in. dr Ewa Rumińska-Zimny, Henryka Bochniarz, Nina Terentiew, Jolanta Borowiec, Agnieszka Ostaszewska, Małgorzata Fuszara, Zofia Dzik, Grażyna Piotrowska-Oliwa, Paweł Zielewski, prof. Witold Orłowski, Łukasz Wejchert i Marek Borzestowski.

Więcej informacji na: www.bizneswomanroku.pl

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!