Na zdjęciu Olga Kozierowska w bluszczu

Miłość to czasownik. Nowa książka Olgi Kozierowskiej już w sklepach!

To poradnik, który zawsze warto mieć pod ręką. Zobacz, o czym jest najnowsza książka Olgi Kordys Kozierowskiej, Prezeski Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

O czym jest najnowsza książka Olgi?

„Miłość to czasownik. Jak być ze sobą czulej, bliżej, dłużej. I na większym luzie” to lekki, zabawny, pokazujący perspektywę i kobiecą, i męską, a przede wszystkim niezwykle użyteczny poradnik dla par. Olga dzieli się w nim receptą na udany związek, a wiedzę psychologiczną przeplata opowieściami o swoich małżeńskich perypetiach i odkryciach.

Ola jest prawdziwą Wisłocką współżycia w rodzinie, naszym rodzinnym psychologiem i filozofem relacji międzyludzkich. Tą książką mnie rozbawiła i wycisnęła łzy – pisze lekko, zdania mają duszę, trafiają prosto do serca. Jestem też pełen podziwu dla Pawła, bo nie każdy facet może być pozytywnym bohaterem książki i to swojej żony!

Czemu Miłość To Czasownik?

Wszystko pod hasłem #MiłośćToCzasownik – bo, jak przekonuje Ola – związek potrzebuje ruchu, wysiłku i zaangażowania. Zostawiony sam sobie umiera…

Grafika z okładką książki i zdjęciem Olgi Kozierowskiej

W czasach, kiedy żyje się szybko, można przestać siebie zauważać, słyszeć, czuć, rozumieć. Można zapomnieć, że nie ma miłości bez «kocham cię». Wypowiedziane, pokazane, nazwane, docenione i odwzajemnione świadczy o zaangażowaniu. Jak go oczekiwać i jak się nauczyć? O tym jest ta książka. Bardzo polecamy.

Czy jest przepis na udane małżeństwo?! Czy kobieta i facet powinni być jednomyślni, a może jednak lepiej, kiedy są przeciwieństwami i nawet po latach stanowią dla siebie zagadkę?! Patrząc na Olgę i Pawła, zawsze mamy wrażenie, że chociaż z jednej strony są zupełnie różni, reprezentują dwa inne światy, inną wrażliwość, to są dla siebie stworzeni, a tarcia nadają ich życiu delikatny posmak pikanterii! I tej pikanterii, gdy będziecie czytać tę książkę, z pewnością Wam nie zabraknie!

Spotkajmy się na premierze online!

Już 15 marca zapraszamy Was na premierę online najnowszej książki Olgi Kordys Kozierowskiej organizowaną przez Empik. Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy. Dowiedz się więcej tutaj!