Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Szukasz pracy lub chcesz założyć firmę – powiemy ci jak to zrobić! Bezpłatne warsztaty Sukces TO JA już 7 grudnia w Krakowie!

Szukasz pracy lub chcesz założyć firmę – powiemy ci jak to zrobić! Bezpłatne warsztaty Sukces TO JA już 7 grudnia w Krakowie!

Sukces TO JA
Warsztaty Sukces TO JA

 

Aktywizacja zawodowa kobiet w ramach ogólnopolskiego programu „Sukces TO JA” trwa.
7 grudnia 2017 r. w Krakowie odbędą się bezpłatne warsztaty w ramach programu „Sukces TO JA” skierowane do kobiet chcących powrócić na rynek pracy, znaleźć lepszą pracę lub zdobyć wiedzę i kompetencje niezbędne do tego, by założyć i prowadzić działalność gospodarczą bądź start-up.

Warsztaty odbywać się będą w krakowskim hotelu Galaxy**** przy ul. Gęsiej 22a w godzinach 9:00–16:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Aby wziąć udział, można wysłać zgłoszenie na adres mailowy: am@sukcespisanyszminka.pl   

Lub zarejestrować się poprzez stronę www.sukcestoja.pl

Warsztaty poprowadzą współzałożycielki Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką: Olga Kozierowska, bizneswoman, dziennikarka i trenerka biznesu oraz Olga Zarachowicz, ekspertka z zarządzania zasobami ludzkimi, laureatka wielu nagród z obszaru Employer Branding.

Warsztaty będą prowadzone w dwóch obszarach:
– Projekt: Zyskowny Biznes” – odpowiadający na potrzeby kobiet planujących założyć własną działalność,
– Projekt: Dobra Praca – opracowany z myślą o kobietach poszukujących pracy lub chcących ją zmienić.

„Sukces TO JA” to dziś największy i najbardziej kompleksowy program aktywizacji zawodowej kobiet w Polsce, realizowany przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką i Fundację Coca-Cola w Atlancie. Tworzy go ponad 40 ekspertów, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach – rekrutacji, budowania modelu biznesowego, pozyskiwania funduszy, marketingu, czy mediów społecznościowych. Program „Sukces TO JA” został objęty Honorowym Patronatem Przedstawicielka Komisji Europejskiej w Polsce.

„Te warsztaty były dla mnie jak zastrzyk nowej energii – chyba najbardziej ciekawy i efektywnie spędzony czas. Cieszy mnie, że są kobiety które chcą się dzielić swoim ogromnym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, a przede wszystkim pozytywną energią.” – wyznaje Anna Paśko-Lipińska, jedna z uczestniczek programu Sukces TO JA.

„Sukces TO JA” to także społeczność wyjątkowych kobiet, które nawzajem wspierają się, inspirują i motywują do działania. Do tej pory przeszkolono ponad 1600 kobiet podczas bezpłatnych konferencji i warsztatów oraz kilka tysięcy kobiet on-line.

„Wiemy, jak duży potencjał drzemie w kobietach, także ekonomiczny. Demografia nie działa na naszą korzyść. Z roku na rok maleje liczba osób w wieku produkcyjnym, a mimo to jedna czwarta z nich nadal jest bierna zawodowo. Zwiększenie aktywności zawodowej kobiet wiąże się z wieloma korzyściami społecznymi, ale także ekonomicznymi – podkreślają autorki programu Sukces TO JA.

Program Sukces TO JA

Program „Sukces TO JA” został stworzony w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby uczestniczek, zarówno w zakresie dostępnych form uczestnictwa jak i tematów. Osoby zainteresowane mogą zapisać się na kursy online, uczestniczyć w warsztatach i konferencjach, zgłosić udział w konkursie Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku, ale także dołączyć do lokalnych grup rozwoju, poprzez które ambasadorki programu wspierają aktywizację kobiet w swoich regionach.

„Dziękuję za mnóstwo konkretów, ważne pytania i ciekawe ćwiczenia. Oraz za to że mogłam spotkać ciekawe kobiety na podobnym etapie rozwoju biznesu , uzyskać od nich wsparcie i wymienić się kontaktami. – mówi Anna Trafisz, jedna z uczestniczek warsztatów Sukces TO JA.

Małopolskie warsztaty odbędą się 7 grudnia br. w krakowskim hotelu Galaxy**** przy ul. Gęsiej 22a w godzinach 9:00–16:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Aby wziąć udział, można wysłać zgłoszenie na adres mailowy: am@sukcespisanyszminka.pl 

Lub zarejestrować się poprzez stronę www.sukcestoja.pl

ORGANIZATOR

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest największą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce. Jej misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń. Współzałożycielkami fundacji są: Olga Kozierowska oraz Olga Zarachowicz.

PARTNER PROGRAMU

Fundacja Coca-Cola w Atlancie (The Coca-Cola Foundation) jest globalnym filantropijnym oddziałem The Coca-Cola Company. Od momentu powstania w 1984 r. Fundacja przyznała ponad 820 mln dolarów dotacji na wsparcie inicjatywy na rzecz społeczności i zrównoważonego rozwoju na całym świecie. Więcej na temat Fundacji: http://www.coca-colacompany.com/our-company/the-coca-cola-foundation.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!