Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Poznaj finalistki w kategorii Start-up Roku!

Poznaj finalistki w kategorii Start-up Roku!

 


W tej kategorii o nagrody walczą przedsiębiorczynie, które stworzyły lub współtworzą firmę, będącą w początkowym stadium rozwoju, działającą nie dłużej niż od stycznia 2015 r. Partnerem kategorii jest DPD.

– W naszej strategii społecznej odpowiedzialności biznesu ważne miejsce zajmuje wspieranie przedsiębiorczości, startupów i innowacji – mówi Rafał Nawłoka, prezes DPD Polska. – Startupy wyróżniają się kreatywnością i charakterystyczną dla młodych ludzi dynamiką działania, zapałem do pracy i otwartością na zmieniające się realia biznesowe. Z drugiej strony, młode firmy często potrzebują stabilnego partnera, który uwierzy w ich koncepty, wesprze w rozwoju i pomoże złapać wiatr w żagle. A nasze zaangażowanie w kategorię Start-Up Roku konkursu Bizneswoman Roku jest tym cenniejsze, że wspiera przedsiębiorczość kobiet. Dotychczasowe laureatki konkursu stanowią wzór kreatywności i przedsiębiorczości, a ich projekty nierzadko zdobywają popularność wśród konsumentów i partnerów zagranicą – podkreśla Rafał Nawłoka.

Finalistki w kategorii Start-up Roku:

AGNIESZKA GÓRSKA – pasjonatka gastronomii, założyła Ulala Chef – platformę internetową umożliwiającą zamówienie kolacji, którą zaserwuje prywatny kucharz w domu klienta. Chef zapewnia zakupy i zastawę, przygotowuje kolację w kuchni klienta, serwuje, opowiada gościom o potrawach, a na koniec sprząta kuchnię. Obecnie współpracuje z ponad setką kucharzy w całej Polsce, a firma dynamicznie zwiększa przychody i zyskuje wiernych klientów.

MAGDALENA NIEMCZUK-KOBOSKO – współtwórczyni firmy FC EDU. Oferowane przez nią szkolenia pomagają w zmianie mentalności i postaw nauczycieli, by zmniejszyć ich frustracje i niezadowolenie jednocześnie przyczyniając się do podniesienia poziomu edukacji w naszym kraju. W szkoleniach FC EDU wzięło udział ponad 1000 nauczycieli w Polsce.

SARA KOŚLIŃSKA – CEO w Limitless, firmie globalnej od urodzenia, która stworzyła produkt pozwalający Millenialsom na automatyczne oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy przy każdej płatności kartą. Już w pierwszym roku działalności firma nawiązała współpracę z bankiem Europejskim udostępniając aplikacje użytkownikom z 15 krajów. Zdobywczyni wielu biznesowych nagród m.in. Founder of the Year CE, European FinTech Awards, Most Promising Startup.

***

O Konkursie

Ogólnopolski Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku od 9 lat nagradza przedsiębiorcze Polki. Otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieć kobiecego networkingu. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli kobiet w życiu gospodarczym Polski.

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest największą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce. Jej misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań. Współzałożycielkami fundacji są: Olga Kozierowska oraz Olga Zarachowicz. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.sukcespisanyszminka.pl oraz www.sukcestoja.pl

Organizator: Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką
Partner strategiczny: Mastercard
Partnerzy kategorii: Coca-Cola Poland Services, DPD Polska, IGT Poland, Shell
Partner edukacyjny: Microsoft
Partner merytoryczny: Deloitte
Partnerzy Gali: Ghelamco, Jacob’s Creek, La Perla,
Partnerzy: Ambasada Australii, Teraz Polska, Program Executive MBA@UW, Business Center Club, Vital Voices
Patroni medialni: Dziennik Gazeta Prawna, chillizet, Warsaw Business Journal, polki.pl, Polsat Cafe, Uroda Życia, Brief, Sukces Pisany Szminką

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!