Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Kobieta w biznesie i silna marka osobista

Kobieta w biznesie i silna marka osobista

kobieta w biznesie

Jak zbudować wizerunek? Już we środę w Warszawie konferencja „Kobieta w biznesie”, której tematem przewodnim będzie personal branding.

Prowadząc firmę, trzeba zadbać nie tylko o model biznesowy, pozyskanie inwestorów, relacje z mediami i dotarcie do klienta, ale także zbudowanie silnej marki osobistej. To dzięki personal brandingowi możesz być postrzegana jako ekspertka, profesjonalistka i kobieta sukcesu. Kształtowanie swojego wizerunku nie polega jednak wyłącznie na chwaleniu się osiągnięciami i pojawianiu się w mediach. To cały zespół działań, które ułatwiają nam wyróżnienie się wśród konkurencji, budują naszą rozpoznawalność, a jednocześnie pomagają nam realizować swoje cele.

Spotkanie “Kobieta w biznesie”, które odbędzie się już 5 kwietnia w Warszawie będzie o tyle wyjątkowe, że będzie można się na nim dowiedzieć, jak budować markę osobistą metodą małych kroków Kaizen. Uczestniczki dowiedzą się jak dobrać wizerunek i umiejętności, aby odnieść sukces w biznesie, jak wzmocnić swoją pewność siebie, jakie błędy w kreowaniu swojej marki popełniamy najczęściej i jak ich uniknąć. Opowie o tym Aneta Wątor, autorka 30-dniowego kursu “Wyznaczaj cele metodą Kaizen online”, autorka “Dziennika Celów Kaizen”, Motiwator.

Spotkanie w Warszawie pomyślane zostało tak, by skorzystały z niego zarówno kobiety poszukujące pomysłu na siebie, właścicielki firm szukające inspiracji, jak i menedżerki szukające nowych kontaktów.

Gościem specjalnym będzie Karolina Cwalina, twórczyni projektu Sexy zaczyna się w głowie. Spotkanie przeplatane jest licznymi wywiadami z kobietami biznesu. W Warszawie będzie można posłuchać Agaty Patynowskiej współzałożycielki LAB ONE, Izabeli Sakutovej, właścicielki Panache Lingerie, Beaty Tomaszek, właścicielki Ty i biznes. Na koniec pojawi się Konrad Pluciński, psycholog i trener biznesu, który opowie o swoich sposobach na efektywność.

kobieta w biznesie

Szczegółowy program oraz bilety można znaleźć TUTAJ

Sukces Pisany Szminką jest patronem medialnym wydarzenia. Z tej okazji mamy dla Państwa -20% rabatu! Wystarczy kliknąć w link: https://kwb2waw.evenea.pl i zakupić bilet w polu rabatowym wpisując kod: KWB2

Zajrzyj też na wydarzenia na Facebooku

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!