Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Myśl tygodnia – Fascynuj słowem

Myśl tygodnia – Fascynuj słowem

Olga Kozierowska fascynuje słowem

Marzysz o tym, by inspirować i motywować innych, ale nie wiesz jak przekuć pragnienie w cel? Posłuchaj felietonu Olgi Kozierowskiej i sprawdź jak fascynować słowem!

Mówi się, że człowiekowi można zabrać wszystko, poza marzeniami – tymi słowa Olga Kozierowska rozpoczyna swój felieton. Każdy z nas ma swoje marzenia – jeden śni o wielkiej, egzotycznej podróży, inny o szczęśliwej rodzinie, ktoś inny jeszcze oddałby wszystko za miłość. Czasem realizacja marzeń nie zależy wyłącznie od nas, ale zawsze mamy wpływ na to, by zrobić choć jeden krok w kierunku jego spełnienia. Jak to zrobić? Jak przekuć marzenie i pragnienie w cel? Jak znaleźć w sobie siłę i pewność siebie, by później dojść do celu? O tym wszystkim Olga Kozierowska mówi w swoim felietonie – wysłuchaj go uważnie i daj się zainspirować!

A może sama marzysz od dawna o tym, by inspirować i motywować innych do działania? Jak zrobić to dobrze? Jak fascynować ludzi słowem, by Cię wysłuchali, zrozumieli i zapamiętali? Z myślą o osobach, które chciałyby zyskać nowe kompetencje Olga Kozierowska przygotowała specjalne szkolenie “Fascynuj słowem”.

Ekskluzywne szkolenie z Olgą Kozierowską

Czego się na nim dowiesz? Między innymi zyskasz wiedzę o tym, jak zidentyfikować własne ograniczenia i słabości, a następnie jak przekuć je w siłę, jak operować głosem, oddechem, pauzą i akcentem w taki sposób, by podkreślać swój, profesjonalizm, przytrzymać uwagę odbiorców i opanować sytuacje stresogenne, jak budować mocne komunikaty, mówić językiem korzyści i rozwijać sztukę storytelling’u. To szkolenie pomoże ci stać się wiarygodnym i profesjonalnym mówcą i rozmówcą.

Więcej informacji na temat szkolenia, terminu, zapisów oraz biletów znajdziesz TUTAJ.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij