Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Myśl tygodnia – Fascynuj słowem

Myśl tygodnia – Fascynuj słowem

Olga Kozierowska fascynuje słowem

Marzysz o tym, by inspirować i motywować innych, ale nie wiesz jak przekuć pragnienie w cel? Posłuchaj felietonu Olgi Kozierowskiej i sprawdź jak fascynować słowem!

Mówi się, że człowiekowi można zabrać wszystko, poza marzeniami – tymi słowa Olga Kozierowska rozpoczyna swój felieton. Każdy z nas ma swoje marzenia – jeden śni o wielkiej, egzotycznej podróży, inny o szczęśliwej rodzinie, ktoś inny jeszcze oddałby wszystko za miłość. Czasem realizacja marzeń nie zależy wyłącznie od nas, ale zawsze mamy wpływ na to, by zrobić choć jeden krok w kierunku jego spełnienia. Jak to zrobić? Jak przekuć marzenie i pragnienie w cel? Jak znaleźć w sobie siłę i pewność siebie, by później dojść do celu? O tym wszystkim Olga Kozierowska mówi w swoim felietonie – wysłuchaj go uważnie i daj się zainspirować!

A może sama marzysz od dawna o tym, by inspirować i motywować innych do działania? Jak zrobić to dobrze? Jak fascynować ludzi słowem, by Cię wysłuchali, zrozumieli i zapamiętali? Z myślą o osobach, które chciałyby zyskać nowe kompetencje Olga Kozierowska przygotowała specjalne szkolenie “Fascynuj słowem”.

Ekskluzywne szkolenie z Olgą Kozierowską

Czego się na nim dowiesz? Między innymi zyskasz wiedzę o tym, jak zidentyfikować własne ograniczenia i słabości, a następnie jak przekuć je w siłę, jak operować głosem, oddechem, pauzą i akcentem w taki sposób, by podkreślać swój, profesjonalizm, przytrzymać uwagę odbiorców i opanować sytuacje stresogenne, jak budować mocne komunikaty, mówić językiem korzyści i rozwijać sztukę storytelling’u. To szkolenie pomoże ci stać się wiarygodnym i profesjonalnym mówcą i rozmówcą.

Więcej informacji na temat szkolenia, terminu, zapisów oraz biletów znajdziesz TUTAJ.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!