Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
Ruszyła Akademia WhitePress® – nowy projekt edukacyjny dla przedsiębiorców, którzy chcą lepiej poznać nowe narzędzia marketingowe.

Ruszyła Akademia WhitePress® – nowy projekt edukacyjny dla przedsiębiorców, którzy chcą lepiej poznać nowe narzędzia marketingowe.

Akademii WhitePress
Phone image created by Sergeycauselove - Freepik.com

 

Obojętnie, czy masz małą czy większą firmę, nowoczesne narzędzia marketingowe będą ci potrzebne. Czym zatem jest content marketing oraz SEO i jak stworzyć kampanię influencer marketing? Tego właśnie dowiesz się na szkoleniach Akademii WhitePress®.

WhitePress® to największa w Polsce platforma realizująca kampanie influencer i content marketingowe. Swój nowy projekt – Akademię, stworzyła z myślą o marketerach i właścicielach firm. Eksperci Akademii WhitePress będą realizować temat przewodni projektu: Wiedza oparta na praktyce.


CZYTAJ TAKŻE: SZUKASZ KURSÓW ON-LINE? CHCESZ ROZWINĄĆ SWOJĄ FIRMĘ I POSZERZYĆ WIEDZĘ Z ZAKRESU SPRZEDAŻY I MARKETINGU? SPRAWDŹ BEZPŁATNE KURSY NA WWW.SUKCESTOJA.PL


Dlaczego Akademia jest potrzebna?

Polskie marki coraz chętniej inwestują w content marketing i influencer marketing. Część kampanii jest jednak prowadzona bez odpowiedniej strategii. Ideą, która przyświeca twórcom Akademii WhitePress jest zapewnienie wsparcia firmom chcącym osiągać jak najlepsze efekty i stosować dobre praktyki współpracy z influencerami. Projekt ma także zainspirować firmy z mniejszym budżetem do rozszerzenia swoich dotychczasowych działań z obszaru marketingu.

Liczy się praktyczna wiedza

Akademię WhitePress będą prowadzić specjaliści z WhitePress®, we współpracy z partnerami z branży. Eksperci będą brać udział w webinariach i wspierać pomysłodawców projektu w tworzeniu materiałów poradnikowych.

Chcemy prezentować nowe trendy, pokazywać przydatne narzędzia, udostępniać materiały takie jak poradniki, wzory umów i raportów; badać rynek, a także przedstawiać szczegółowe case study. Rozmawiając z uczestnikami naszych poprzednich szkoleń oraz wydarzeń, na których byliśmy prelegentami, zauważyliśmy, że marketerzy szukają informacji na temat pomiaru działań z twórcami internetowymi. Pytają też o narzędzia ułatwiające prowadzenie kampanii. Chcemy podzielić się z nimi naszym doświadczeniem – mówi Patrycja Górecka-Butora, szef działu influencer marketing w WhitePress®.

Co znajdziecie w Akademii?

Głównym punktem Akademii są szkolenia otwarte z influencer marketingu oraz SEO i content marketingu, organizowane w największych polskich miastach. Najbliższe odbędą się 12-14 marca w Warszawie. WhitePress® będzie także prowadzić szkolenia zamknięte z zakresu content marketingu i influencer marketingu, dostosowane do wymagań i branży firm oraz szkolenia ułatwiające korzystanie z platformy WhitePress®. Projekt zakłada również cykliczną publikację bezpłatnych materiałów. Organizatorzy, razem z ekspertami z branży i influencerami, będą prowadzić webinaria i vloga.

W ramach Akademii WhitePress marketerzy będą mogli uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Każdy webinar zakończy się sekcją Q&A. Pomysłodawcy projektu oferują też pomoc na grupie tematycznej na Facebooku Influencer Polska – praktycznie o influencer marketingu.

Wszystkie materiały pojawią się na stronie projektu www.whitepress.pl/akademia.

Partnerami projektu są: Netsprint, Influencer.pl, Off On agency, SentiOne, Signs, Sukces Pisany Szminką, Jestem Interaktywna, Click Community, Takaoto, Brief, Marketer+, NowyMarketing, ViralSeed, Social Press, Mediakraft TV, Biznesowanie.pl, Brand24, Portal Medialny, Admonkey oraz Marketing i Biznes.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!