Sukces Pisany Szminką platforma pierwszego wyboru dla kobiet

Portal wiedzy i najnowsze trendy ze świata biznesu, start-upów, finansów oraz kobiecej przedsiębiorczości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone
„Zrobiłam to i już ! Poproszę o następne wyzwanie!” – przeczytaj kwestionariusz Anny Flis.

„Zrobiłam to i już ! Poproszę o następne wyzwanie!” – przeczytaj kwestionariusz Anny Flis.

ambasadorka Sukces TO JA
Anna Flis

 

„Zrobiłam to i już ! Poproszę o następne wyzwanie!” – przeczytaj kwestionariusz Anny Flis – ambasadorki programu „Sukces TO JA” w Trójmieście.

Jestem…

Anna Flis – Matka, Żona, Siostra, Córka, Ciocia :) Przedsiębiorczyni, współzałożycielka firmy „Training Designers”. Liderka z 17 letnim doświadczeniem w międzynarodowej korporacji General Electric. Finalistka konkursu „Bizneswoman Roku” w kategorii Korporacja oraz Mentor i Mentee w programie Vital Voices Poland. Akredytowany konsultant Mindsonar, Project Manager metodologii Agile, Six Sigma Green Belt, autorka artykułów i opinii w Personel Plus.Partner merytoryczny WSAiB w Gdyni w zakresie studiów podyplomowych „Przywództwo w biznesie. Era gospodarki cyfrowej”. Wykładowca na studiach MBA w WSAiB.

Inspiruje mnie…

Inspirują mnie rozmowy z ludźmi, ich historie oraz różne postrzeganie tych samych rzeczy. Uwielbiam energię od ludzi, pozytywne nastawienie i uśmiech. Moją pasją jest dzielnie się wiedzą, przekazywanie tego czego sama się nauczyłam. Szczególnie lubię spotkania z kobietami, managerami, przedsiębiorcami, bo wtedy mogę im opowiedzieć lub pokazać jak może wyglądać prawdziwe przywództwo budowane w oparciu o pasję.

Chcę…

Zawodowo: rozwijać swoją firmę, wspierać kobiety w ich rozwoju i znalezieniu pasji w tym co robią. Moim marzeniem jest, by moi bliscy byli zdrowi i chcę dobrze przeżyć swoje życie, aby nie żałować, że czegoś nie zrobiłam.

Ważne dla mnie są …

Uczciwość, szczerość, szacunek, jasne zasady. Zasada jaką kieruję się w swoim życiu to: jeśli coś obiecujesz – dotrzymuj słowa! Wartości te ukształtowały mnie jako człowieka, managera, lidera. W takim środowisku czuję się najlepiej i takiego środowiska do współpracy intuicyjnie poszukuję.

Kiedy na mojej drodze pojawia się wyzwanie…

To planuję działania. Bardzo często korzystam z intuicji i swojego ponad 17-letniego doświadczenia zawodowego. Działam konsekwentnie i systematycznie. Ktoś kiedyś powiedział „żeby zjeść słonia, trzeba podzielić go na małe kawałeczki i systematycznie zjadać” – dokładnie działam w myśl tego stwierdzenia. W trudnych chwilach dzwonię do mojej siostry, męża, życzliwych mi ludzi oni zawsze mnie „postawią mnie na nogi”. Trzeba otaczać się ludźmi „o dobrych, uśmiechniętych oczach” takich, którzy są pozytywni i nam życzliwi. Co do innych tzw. „trucicieli” radzę oczyścić ze swojego otoczenia :)

Wspieram kobiety, ponieważ…

Bardzo często przyjmują one postawy i wzorce, schematy życia, postępowania narzucone przez innych. Kiedy rozmawiam z kobietami, często słyszę „nie da się” , „ludzie tyle nie zarabiają” , „nie uda mi się” , „nie mam szczęścia” wtedy zawsze pytam: „Jak byś chciała wejść na Everest? Z kimś kto będzie Ciebie ciągnął w górę, czy raczej ściągał Ciebie w dół?” Chcę, żeby kobiety uwierzyły, że wszystko można zmienić w biznesie i w życiu, że warto się wspierać!
Moja rola w tym projekcie to rola mentora. Poprzez program jaki będzie realizowany w Trójmieście chcę wyposażyć kobiety w pakiet kompetencji niezbędnych do realizowania najodważniejszych projektów biznesowych czy życiowych.

Kobieta, którą podziwiam…

Moja mama :) Jest dla mnie bohaterką, która wychowała 3 dzieci, która przekazywała nam wartości, za to, że „jestem jaka jestem”. Podziwiam również Coco Chanel, że zrewolucjonizowała świat mody, nie poddała się i działała zgodnie ze swoimi marzeniami. Podziwiam również Margaret Thatcher, która wierzyła w to co robiła, nigdy się poddała, nie bała się głośno wyrażać swoich poglądów, była głosem kobiet w brytyjskim parlamencie. No i te jej czerwone stylizacje! I oczywiście moja ukochana Maria Czubaszek za luz i dystans do życia.

Zostałam ambasadorką Sukces TO JA, żeby…

Wspierać kobiety w osiąganiu ich celów, żeby pomóc budować im pewność siebie. Poprzez wsparcie merytoryczne, warsztaty, wymianę doświadczeń chcę, żeby zobaczyły, że wszystko jest możliwe. Jeżeli chociaż 10% kobiet zmieni dzięki temu swoją sytuację zawodową, będzie to dla mnie ogromy sukces.

Kiedy osiągam sukces to…

Cieszę się, klaszczę! Dziękuję innym, że byli ze mną, Dzielę się z innymi tym sukcesem. Mówię sobie: „Zrobiłam to i już! Poproszę o następne wyzwanie :)”

Sukces to dla mnie…

Moim największym sukcesem jest miejsce, w którym obecnie jestem. Dojrzałość, samoświadomość, umiejętność wyborów i to, że wiem czego chcę! Rozwijam swoją firmę, mam super wspólniczkę i budujemy Nasz wspólny biznes na „ ogromnym pozytywie”. Chcę dojść tam, gdzie sobie w danym momencie zapragnę. To będzie mój wybór.

***

Spotkanie lokalnej grupy rozwoju z Anną Flis odbędzie się już 29 listopada w Gdańsku w godzinach 10:00-14:00. Wstęp bezpłatny po rejestracji. Zarezerwuj swoje miejsce tutaj!

Dla kogo są spotkania lokalne?

Spotkania lokalne są dla kobiet, które
– chcą rozwinąć skrzydła swojej kariery,
– potrzebują motywacji i inspiracji,
– chciałyby wymienić się swoimi doświadczeniami i zdobyć nowe kontakty,
– poszukują nowej pracy bądź chcą powrócić na rynek pracy po dłuższej przerwie albo pragną założyć własny biznes.

Jaka będzie tematyka spotkania?
„Budowanie pewności siebie w biznesie i w życiu”

Budowanie pewności siebie to proces, który trwa. Zaczynamy od weryfikacji tego o dziś mamy, co powinnyśmy wyrzucić lub przejrzeć na nowo. Jeśli chcesz zatrzymać się na chwilę i na nowo określić swój cel czy kierunek działania, spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka to ten warsztat jest dla Ciebie.
W sytuacji, gdy rozpoczynamy nowy projekt bierzemy kartkę i długopis rysujemy szkic. Podczas pracy warsztatowej wykonamy koło życia i przećwiczymy kilka podstawowych narzędzi, które będą pomagały Nam zbudować pewność siebie.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Komentarze

może cię zainteresować

Najnowsze wpisy wybrane specjalnie dla Ciebie

Sukces Pisany Szminką

Wspieramy i promujemy kobiety od 2008 roku.

Newsletter

Jesteś ciekawy, co u nas nowego?
Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

NEWSLETTER

Potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, inspiracji i wiedzy?

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!